Kibeszélő: Új világ Március

Bubuka75

New Member
Édes mindegy milyen szerver nyilik, lessz 400 játékos abol fele játszik főleg aranyal és botal ugye ami álitolag tilos :D
Sokan abba is hadják e miat..de ha nekik megéri. De ezt a vezetők is pontosan tudják csak félrenéznek. És ez csak egy játék.
 

Patronius

New Member
Édes mindegy milyen szerver nyilik, lessz 400 játékos abol fele játszik főleg aranyal és botal ugye ami álitolag tilos :D
Sokan abba is hadják e miat..de ha nekik megéri. De ezt a vezetők is pontosan tudják csak félrenéznek. És ez csak egy játék.
Nem mindegy, morál mellett többe kerül a "dicsőség".
 

Egytucat

New Member
Az A és a C opció is nagyon jó, gyors világ, gyors végjátékkal. Mondanám, hogy végre!:), Nekem a C lenne jobb, olimposzos világon még nem játszottam, jó lenne kipróbálni.
 

zola08

Member
Nem mindegy, morál mellett többe kerül a "dicsőség".
Ahhoz már játékos se nagyon van hogy akkor nagy különbség legyen a morál melletti "dicsőségbe" ha lenne legalább játékos akkor tényleg többe kerülne nekik mert hát a jobbakkal még a script és arany használata mellett se mindig elegek xdd de hááát ugyebár nincsenek olyan sokan a játszók között akik képviselik az ilyen magas játékos szintet hosszútávon kitartóan továbbá nincs is elég játékos hozzá manapság már a magyar szervereken.. szóval nekik így se meg úgy se lesz olyan drága megvásárolni a "szükséges" eszközöket xd
 

Egytucat

New Member
Néztem a súgóban az olimposz végjátékot, de csak 4x-es szerversebességre vannak ott adatok. 5x-s sebességnél meddig tartanak az egyes szakaszok?
 

Patronius

New Member
Végjátéknál az olimposz védői abszolút előnyben vannak. Itt a lényeg. Támadók csak a hp eső élményét adják, én védtem.
Előtte felszabadítottam egy kapu templomot.,de szeretek éjszakázni.
 

zola08

Member
Még jó,hogy leszavazzuk! De majd azért büntessen a játék mert időt szánok rá. Szánalom.

Az is nonszensz, hogy lázítós szerón már megint a védő bónuszt tolják fel.
Ott az erünnisz használd azt :) Ja hogy azt nem tudod mert nem érted a működését? Az már nem a játék gondja :D egyébként egyetértek abban hogy nonszensz módon vannak kihozva a szerverekre a buffok (Már ha vannak! xdd)
 

Ivar

Member
Ott az erünnisz használd azt :) Ja hogy azt nem tudod mert nem érted a működését? Az már nem a játék gondja :D egyébként egyetértek abban hogy nonszensz módon vannak kihozva a szerverekre a buffok (Már ha vannak! xdd)
tökmindegy hogy használom azt ha az ellen csak kardossal védekezik és a +15% miatt már szart se ér az erünniszem xd
 

Indominus

New Member
Szomorú, hogy a tőkések megint le fogják szavazni a morált.
szomorú, hogy gyors szerókon morállal akarsz lovoskodni
Ott az erünnisz használd azt :) Ja hogy azt nem tudod mert nem érted a működését? Az már nem a játék gondja :D egyébként egyetértek abban hogy nonszensz módon vannak kihozva a szerverekre a buffok (Már ha vannak! xdd)
nemlehet mindenki olyan okos matematikából mint zola08...
lipi sírás when?
szerintem már tárgyal a grepolisz német főbírósággal csak nekünk nemszól
Nem mindegy, morál mellett többe kerül a "dicsőség".
tehát szerinted fair, hogy azért van konstans x% védőbuff rajtad mert inaktiv haszontalan legos vagy, remélem nem szomorkodsz azért túl sokat miatta.
 

Firpo

New Member
Milyen kár hogy már nem látszódnak a szavazók mint első nap :(
Ott jól látszott hogy support tagok is befolyásolják a szavazást (hil3rid)
ráadásul nem is egy fiókkal :pIMG_6237.JPG
 

Hil3rid

New Member
Még jó,hogy leszavazzuk! De majd azért büntessen a játék mert időt szánok rá. Szánalom.

Az is nonszensz, hogy lázítós szerón már megint a védő bónuszt tolják fel.
Szerintem elég jól sikerültek a bónuszok most. B-re gondolsz ha jól sejtem. Ott egy kicsit különlegesebbet akartam, tekintve hogy hosszabb szerver, több event is lesz rajta. Erünniszeket mind ismerjük lázítóson, kicsit rájuk lett fektetve a hangsúly ( arany nélkül is lehet bőven kiszedni belőle ). Az A pedig egy nagyon pörgős szerver, C szintén nem rossz, kicsit balancolva a templomokat/heraklészos szárnyasokat.

De érdekelne a véleményed , meg egyébként bárkié, egy lázítós szerveren milyen extra bónusz lenne jó ? Jelzőket még lehetne szerintem erősíteni, olyan majd biztos lesz. Ezen kívül ? Nyugodtan írjátok meg.
 
Fent