Zeusz dühe

DeletedUser

Vendég
Zeuszt választva istennek, a Zeusz dühe varázslatot akartam küldeni egy falura.
Térképen kiválasztottam, klikk a kéz lapra, kiválasztottam a Zeusz dühe varázslatot és varázslás gomb.
Erre azt írja:
Ezt az isteni erőt csak támadásnál használhatod. :confused:

Akkor ezt most hogyan is kell használni?
 

DeletedUser

Vendég
Feltételezem csak akkor működik, ha egyébként megy támadásod a falura. A támadó seregek előtt tisztítja a terepet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ment támadásom

Történetesen pont ment támadásom is a falura.
Pont előttük akartam takarítani kicsit.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A Zeusz Dühe védekező varázslat, az ellened támadó sereg ellen tudod bevetni.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a segítséget.

Itt szeretném jelezni a supporttag olvasóknak, hogy egyáltalán nem egyértelmű, hogy védekező varázslatról van szó...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Zeusz dühe egy seregre mondható el, erre akkor van lehetőséged, hogyha a sereget ki tudod jelölni, így valóban védekező varázslat, mert a téged támadó csapatokra tud hatni. A seregnek adott százalékát pusztítja el, amely hatalmas segítség egy háborús helyzetben.
 

DeletedUser

Vendég
Zeusz Villám varázslatát mekkora időközönként lehet ugyanarra a játékosra küldeni ?
 

DeletedUser

Vendég
Alfán 4 óra, Bétán 2 óra múlva.
Ez idő alatt senki sem tud ugyan arra az emberre varázsolni.
 

DeletedUser

Vendég
Zeusz dühére van tapasztalatom. Támadtam egy játékost, és működött. Nem előbb mint amikor a seregem már ott volt. Akkor viszont működött rendesen. A villám szintén de csak ha ott a sereg már. Előtte nem engedi használni. Szétverte a raktárát 5-ösre.
 

DeletedUser

Vendég
És mi van akkor, ha elfoglalok egy Zeuszos városommal egy Héra hívő várost és látom, hogy jönnek felszabadítani?? ekkor fogok-e tudni varázsolni a Hérás várost védendő Zeusz dühét? (szerintem igen csak megerősítésre várnék.)
 

DeletedUser

Vendég
Egyrészt amíg nem foglaltad el (24 óra), nem is tudod, hogy Hérás.
Másrészt az áldáspontok játékoshoz kötődnek, így bármelyik ellened indult seregre rá tudod nyomni.

krisztián 1: Ha támadáskor használtad Zeusz Dühét, csak gratulálni tudok, kinyírtad pár embered!
Villámot bármikor tudsz használni, feltéve: van elég áldáspontod + nem nyomtak rá 4(2) órán belül már villámot
 

DeletedUser

Vendég
Zeusz dühe egy seregre mondható el, erre akkor van lehetőséged, hogyha a sereget ki tudod jelölni, így valóban védekező varázslat, mert a téged támadó csapatokra tud hatni. A seregnek adott százalékát pusztítja el, amely hatalmas segítség egy háborús helyzetben.

ha azt mondtátok hogy védő ez a varázslat...akkor pl valakit támad engem akkor a Zeus dühét ráküldöm arra a falura?:D
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig nem falura, hanem a téged támadó seregre küldjük a varázslatot!!
 

DeletedUser

Vendég
GFR-es vagy? :p

Amikor támadjak a városodat akkor a városkép ablakban jobb oldalt (ahol a te csapatmozgásaid is vannak) látod a bejövő támadást. Erre kell rákattintani és ezen belül a konnektorba nyúló kézre ( ne félj nem fog megrázni..)
 

DeletedUser

Vendég
GFR-es vagy? :p

Amikor támadjak a városodat akkor a városkép ablakban jobb oldalt (ahol a te csapatmozgásaid is vannak) látod a bejövő támadást. Erre kell rákattintani és ezen belül a konnektorba nyúló kézre ( ne félj nem fog megrázni..)

igen...amugy tudom hogy kell áldás küldeni de ebben az esetben nem voltam vlm biztos:D
látom hogy szép pontal rendelkezel:D
 

DeletedUser

Vendég
Van egy tag aki azt mondja, hogy Zeusz villámát kapot hajnali egykor. Méghozzá 3-at egymás után. Nem akartam elhinni, mivel tudtommal 1 városra csak 4 óránként lehet villámot küldeni.

Erre ő azt állítja, hogy éjféltől 2 óráig akárhány villámot is lehet szórni valakire. Igaz lehet ez, vagy csak kamuzik? Mert ha igaz akkor nagy gáz van.
 
Fent