Zéta?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Kaptam ma egy ilyen emailt, ennek van valami realitás alapja =D?

"Sziasztok Numsic,

Ma szeretnénk egy, a játkban most bevezetésre kerülő, új dolgot bemutatni nektek. Ez különösen fontos, ha úgy érzed, szívesen kipróbálnád a semmiről indulva, vagy ha egy új kihívást szeretnél. - Elindult a Zéta világ.

Talán követtél el hivákat a másik világokon, amelyeket szeretnél elfelejteni? Vagy túl későn jöttél rá, hogy mi a legjobb stratégia, melyik hajó visz leggyorsabban át a tengereken, vagy hogy milyen magas fallal vedd körül városod azok tényleges védelméért? Minden tudásod és tapasztalatod latba vetheted az új világon, a kezdetektől.

Ebben a világban természetesen minden a 0-ról indul. Minden játékos ugyanúgy a semmiről indít, így a más világokból hozott tapasztalataid nagyon hasznos kezdeti előnyt biztosíthatnak neked. Ragadd meg a lehetőséget és emelkedj a legjobbak közé.

Ahogy ígértük, a világban újdonságot is hoztunk nektek. Ebben a világban mutatjuk be először az új hódítási rendszert. Közösen a most bemutatásra kerülő lázadás intézményével, immár kicsit könnyebb és gyorsabb lesz más városok elfoglalása. A fórumon további adatokat és részleteket találhatsz.

Érezd jól magad az új hódítási rendszerben, a Zéta világban!

A Grepolis csapata

www.grepolis.hu"
 

DeletedUser

Vendég
Én is kaptam. Szerintem elírás. Ahogy a jó pár helyesírási és nyelvtani hiba is a levélben. Tényleg képtelenség összehozni egy olyan levelet, amiben nincs helyesírási hiba?? Vagy legalábbis, kevés. Már a megszólításban van hiba, hihetetlen... Lehet, csak az én mércém túl magas, de ezt elvárnám egy online játék admincsapatától...
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Eredeti tervben minden első világ, ami az új hódítási rend alapján indult volna az Zéta világ lett volna globálisan. Amikor a fordítás készült, még ez volt a terv.

Közben megérkezett a Gamma világ és végül nem Zéta, hanem Gamma lett, ahogy sorban jönnek a görög betűk. Elnézést a kavarodásért.

Moira
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent