Win 8 Phone

DeletedUser10623

Vendég
Az lenne a kérdésem, hogy Win 8 phone-s telefonra milyen aplikácíót lehet letölteni, hogy onnan is müködjön a grepó ? / Microsoft Lumina 535-ös a telefon/
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

A Windows phone-oknak egyetlen hátránya van, hogy alkalmazások terén szinte teljesen hasznavehetetlenek, mert a telefonok szinte elenyésző százaléka futtatja a win op. rendszert, és nem éri meg rájuk alkalmazásokat fejleszteni. Mivel Grepolis windows app nincs, így maradnak a web böngészők, én a Puffin-t javaslom, gyors, és beépített Flash Player-je van, ami olyanná teszi, mint egy asztali számítógépes böngésző. Ha minden igaz Puffin-nak kell lennie Windows phone-on is. Amennyiben valamiért mégsem tudod letölteni, válogass kedvedre a browser-ek közül az áruházban, és próbáld ki velük a Grepolist. Én is sokadjára találtam meg a nekem megfelelőt, minden telefonhoz más a megfelelő :)
 

DeletedUser10805

Vendég
Internet explorer windows phone-on teljesen megfelelő, talán majd az edge még jobb lesz win10 mobile-on, nekem asztalin bejött. Mivel a win10 elég népszerű, ezért talán reménykedhetsz benne, hogy írnak majd rá egy univerzális app-ot.

hu.grepolis.com/mobile ezt írd be. Nekem nem volt egyértelmű mindig a m.grepolis.hu-val próbálkoztam :D
 
Fent