Világcsoda bővítésének gyorsítása.

DeletedUser

Vendég
Téma:Világcsodák építése.
Állapot:Nem került még felvetésre/bevezetésre.
Rövid leírás:Ötlet a bővítés felgyorsítására.
Ok az ötlet benyújtására:A nyersanyag küldés hosszas folyamata.
Ötlet:
Gondolom sokszor és sokan voltatok már abban a kellemetlen helyzetben,hogy amikor küldtetek nyersanyagokat a világcsodá(k)ba,akár húsz percig is eltartott a művelet.Ebben én is nagyon sokszor megakadtam.Minden egyes alkalommal végig kell menni a városokon és azokból írányítani a folyamatot.Ez nagyon sok időt vesz igénybe,és újabb városok esetén ez az idő még több lesz.Erre a problémára lehetne készíteni egy "Világcsodák" menüpontot,melyben kiválaszthatnánk az építendő csodát,és azon belül lenne egy lista a városokról,minden városnév mellett megadhatnánk a kívánt nyersanyag(ok)ból az összeget,melyet küldeni szeretnénk.Illetve ezek mellett lehetne egy még egyszerűbb megoldás,miszerint egyszerre küldhetnénk minden városból,és csak egy összeget kell megadnunk minden nyersanyagnál.Ezzel a művelet időigénye lecsökkenthető akár három percre is.Hátránya,hogy ha városonként építkezni,egységeket képezni,fejleszteni szeretnénk,akkor meg kell nézni azt,hogy mennyi felesleg van a nyersanyagokból.Erre is lehetne egy megoldás.Az,hogy a menüpontban azt is kimutatja egy fül,hogy egy adott városban mennyi nyersanyag van.Előnye pedig többek között az,hogy így azok a játékosok is küldenének nyersanyagot,akik egyébként nem szoktak,vagy nincs idejük rá.Nos,ez volna az ötletem a bővítés felgyorsítására.

Helye:"Világcsodák" menüpont.
Visszaélési lehetőség:Nincs.
Nyilatkozat:Megfelel a kritériumoknak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Nos ebből egy prémium funkció lehetne (ha még nincs ilyen).
A kereskedelem meg sajnos ilyen paraméter függő, de így senki sem jut előnyhöz.
Emelett 20 percnél, néha 3-4 órát is megy a nyesi szóval szerintem 20 perc nagyon kevés.
Egyébként meg csak egy foglalás 24 óra (új renden 3-as sebességnél, a régit nem tudom) így ahhoz képest nem sok az a 20 perc.
(ezt csak a világcsodák fejlesztésével kapcsolatban hoztem elő)

Tehát ezt most sajnos : Nem Támogatom
 

DeletedUser

Vendég
Valóban prémium funkcióként állná meg a helyét. :)

Mellesleg Darkest az új foglalási rendszernél akár 12 óra (+ pár másodperc.) alatt is le lehet bonyolítani egy akciót ha jól időzítesz. :p
 

DeletedUser

Vendég
A húsz percet példaként hoztam fel.Ez körülbelül 15-20 városnál van.
 

DeletedUser8312

Vendég
Sziasztok!

Pedig szerintem ez egy nagyon jó ötlet lenne.Én speciel ezért nem építek már csodákat.Rengeteg időt vesz el ahelyet hogy inkább harcolhatnánk,ráadásul a csodák megölik a játékot is szerintem,de ez már csak az én mellékes véleményem.

Üdv.
 

DeletedUser

Vendég
Darkest,a 20 perc nem a szállítási idő.Hanem a nyersanyag küldés folyamata városról városra.Bazsajnak igaza van hogy a csodaépítés megöli a játékot,de az olyan szervereken mint például a Mű,nem igazán van másra lehetőség csak tömni a csodákat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát neked lehet nincs mit csinálni műben, de egyeseknek (mint pl. én) igenis harcolni kell 6X-os túlerő ellen.
Nézzél körül a környékeden és támadj ellenséget és máris nem lesz annyira unalmas.
 

DeletedUser

Vendég
Igen körbenéztem arrafele.
csak szövitársaid és konfisok.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Annyit szeretnék hozzátenni a témához, hogy a világcsodák egésze átgondolás alatt van. A játék tervezők nem elégedettek a jelen struktúrával. Egyelőre nem tudni, hogy milyen irányba viszik tovább, ha egyáltalán tovább viszik ezt a részt, így mindenképpen türelmet kérek addig, ameddig nem dől el, hogy mi lesz a csodák sorsa. Köszönöm.

Moira
 

DeletedUser9302

Vendég
Remélem maradnak, bár másrészt utálom őket mert miattuk zárnak a világok :(
 

DeletedUser9231

Vendég
Remélem semmi nem marad belőlük.
Csak megölik a játékot.
A csodák csak a nyersanyagok eszetlen elpazarlása amit csapatok gyártására is lehetne fordítani. Hol van abban az izgalom, hogy ki tud minél több nyersanyagot tenni egy épületbe és fellegózni azt??
Ettől független ha a csodák maradnak ilyen formátumban akkor az ötletet TÁMOGATOM.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van.A csodaépítés valóban csak akkor értelmes tevékenység ha egy adott szövetség tényleg komolyan gondolja.
 

DeletedUser

Vendég
Nem is értem, hol a gond a csodákkal. Nem muszáj őket építeni... Viszont mint mondtad, ha valaki komolyan veszi a szervert és nyerni akar az meg nekiáll. :)
 

DeletedUser9231

Vendég
Persze ez mindenkinek a saját döntése :)
Bár a véleményem szerint a szervergyőzelem nem ott kezdődik, hogy fellegózunk 4 épületet. Sztem az a siker ha szövetséged vagy a te nevedre majd emlékeznek később, hogy ez volt az a harcos, összetartó csapat aki a legózás helyett lenyomott mindenkit.
Am egy kérdés is:
Lehet valahol ötleteket is adni hogyan változtassanak esetleges módon a csodákon???
 

DeletedUser9302

Vendég
A csodák valószínüleg azért lettek bevezetve, mert kellett egy cél ami motiválja a tagokat!
Sokkal hamarabb megunnák a játékot, ha ezek nem lennének.
Hatalmas dicsőség a Világ Ura kitűntetés!
A világokat ezek miatt is bezárják, ezek olyanok mint egy évtized.
Történik valami kibontakozik, lehenyatlik (a valóságban lehet nem törénik ilyen évtizedek alatt).
Ezért lehet újabb jobb a játékosoknak megfelelő világokat kerálni!
Nem szeretem, hogy bezárnak a szerverek, de egy jobb jövő tudatában, kész vagyok megválni tőlük!
 

DeletedUser

Vendég
Valóban nehéz az elejéről kezdeni.Luh214:Ötletek,Új téma indítása.Ha erre gondolsz... :)
 
Fent