Világ vége...

DeletedUser9344

Vendég
Na, félreérthető egy kicsit a cím, de itt nem apokalipszisről szól a kérdés.
Arra lennék kíváncsi, hogy ha egy világ belép a Világcsodák korába, akkor onnantól kb. mennyi idő, míg valaki megnyeri? Tudom, ez függ az erőviszonyok kiegyenlítettségétől, a TOP klánok ügyességétől, stb., de valami átlag időtartamot. Hónapok? Fél év? Esetleg egy év?
Sajnos pont akkor hagytam abba, mikor bejöttek a világcsodák, most pedig 2 hónapja kezdtem, így ez még titok számomra. :)
Előre is köszönöm.
iamkplus
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

Ahogy leírtad, igen, ez függ az erőviszonyoktól, de úgy átlagosan 1-2 hét alatt lejátszódnak. Mindenki tömi nyersanyagokkal a csodákat, és ha olyan helyen építik, ami kiesik a többi szövetségnek, nyert ügyük van. De 1 hónapnál nem szokott több lenni, erre nem is igen tudok példát.
 

DeletedUser

Vendég
Szia !
Annyi hét ahány TOP szövi van
Szerintem így valahogy. Azért nem mondok +%-okat, mert 3-nál több TOP szövi nem volt. Amióta játszok...
Barátom mesélte hogy csapatvezető volt, és naponta döntötte le a csodákat. De a legjobb szövetséget vezette. Az ellenségeiket szétverték csodák kora előtt. De megkérdezem a pontos időt kappáról meg Nűről, holnap jelentkezek.
 

DeletedUser9344

Vendég
Köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam,hogy ez ilyen gyorsan megy. :)

Akkor már megkérdezném azt is, hogy:
- Miután valaki megnyerte a világot, utána mennyi idő, míg lezárul?
 

DeletedUser8461

Vendég
A hivatalos szöveg erre az, hogy "Ha az aktív játékosok száma 300 alá csökken, akkor a világot bezárják". Ez mindenhol más, pl. a Iota 2 éve májusban indult, 3-as sebességgel, míg a Kappa 2 éve Augusztusban, 1-es sebességgel. A Iota lezárult, a Kappa viszont még tele van játékosokkal.
 

DeletedUser

Vendég
Azért a Mű-n nem egy-két hét volt :) Maga a csodaépítés is eltartott több mint egy hónapig, a 7 csoda megszerzése, mivel igen távoli szigeteken kellett más csodákat ledönteni, volt emlékeim szerint 4-5 hónap is talán.
 

DeletedUser

Vendég
A szerver sebessége, az egység sebesség és a szövetségek létszáma döntően befolyásolja a csodák felépítésének és a világ ura cím megszerzésének időtartalmát. Azt hiszem valamelyik régebbi világba több mint egy évvel a csodák-korának kezdete után sikerült valamelyik csapatnak koronát szerezni.
 

DeletedUser8461

Vendég
A szerver sebessége annyira nem, mert míg 1-es sebességen az első szinthez 200.000 kell, addig 3-as sebességen 600.000 szóval ezen a téren arányos. Azt hiszem a Kappa volt olyan, ahol sokáig szórakoztak velük.
 

DeletedUser

Vendég
Na igen, a kappa az jó volt! De szerintem legalább volt komolyabb harc ezen a téren. Nem dőlt el teljesen csodák kora előtt a tényállás.
Haverom volt a csodadöntő-vezető :) Döntögette a csodákat rendesen
 
Fent