Világ ura / Tengerek ura kitüntetés

DeletedUser

Vendég
Hello, Zeta szerveren nemkapom meg a Világok ura kitüntetést és a Tengerek ura kitüntetést se! Jelentettem már supportban irtátok hogy hiba, de azért irom ide is.
 

DeletedUser

Vendég
Igen leírtuk, de még mindig nem tudunk vele mit csinálni, mert csak most készül hozzá a javító script.
 

DeletedUser

Vendég
én Epszilonon amikor benn voltam a Top 1000ben nem kaptam semmit, aztán direkt kiestem onnan és gyosran visszamentem, akkor egyszerre megkaptam:cool:
 

DeletedUser4472

Vendég
igaz nem teljesen ide tartozik:
nemrég teljesen az uralmam alá került egy sziget minden városát én irányitom, de mégsem kaptam meg a sziget ura kitüntetést.
 

DeletedUser1598

Vendég
Én is pont ezért jöttem föl a fórumra, mert én se kaptam meg a kitüntetést... Ha jól tudom ez pár napig is eltarthat, míg megkapom, nem???
 

DeletedUser

Vendég
Templomos lovag:
Minden városhelyen van városod az adott szigeten?

Mert csak akkor kapsz sziget ura kitüntetést, ha minden városhelyen van városod (vagy akkor hogyha [újra]kezdéskor egy szigetre téged rak ki először :))

Hiába van egy szigeten pl. 2 városod - noha másnak nincs egy sem ott -, még be kell kolonizálnod a másik (szigettípustól függően) 5-18 városhelyet, hogy megkapd :eek:
 

DeletedUser4472

Vendég
kösz a választ
mind a 20 város az enyém a szigeten
 

DeletedUser

Vendég
Akkor hiba.

Jobbat nem tudok mondani, mint, hogy szóljatok az ügyfélszolgálaton (ha még nem tettétek meg). :(
 
Fent