Veterán világ

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Ez az ötlet abból született hogy ha lezárul egy világ akkor semmi nem marad meg belőle csak az emlék. Na már most ezeket a világogkat összesíteni kéne egy világban ahol ugyan azok a városaid lennének meg amik abban voltak amit lezártak.
(KÉRLEK TITEKET HOGY NE AZT ÍRJÁTOK HOGY NEM TÁMOGATOM HANEM AZT HOGY HOG LEHETNE EZT MEGVALÓSÍTANI ÉS ELÉRNIE CÉLJÁT)
Jelenlegi állapot
Nem létezik még ilyen de lehet hogy az elkövetkezendő időkben lesz ;)

Leírás
Ez egy új világ lenne ahova nem lehetne regisztrálni hanem amiket lezárnak világok azokból a városokat át kéne telepíteni ebbe az új világba. Kicsikben változna ez a világ szal ilyen középutas lenne szal nem 1-es gyorsaságú

Visszaélések megelőzése
Nem tudom hogy lehet vissza élni vele.

Vázlatrajzok
Nincsenek de sztem annyiban változna hogy nagyobbak lennének a tengerek mint más világokban hisz ha már két világ lezárul akkor bővülnie kéne.

Érvelés
Azért mint már írtam hogy tovább vihessük a városainkat és ne vesszen el ez ennek sztem mindenki örülne hisz nem vesznének el.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem hiszem
 

DeletedUser9302

Vendég
Az ötlet jó de,

-hogyan oldanád meg, hogy ugyanolyan elhelyezkedésük legyenek a városaidnak?
-emelett egy lezárt világ "tele van" tehát csak a széleken marad hely
-namár most így csak 3 világot tudsz egyesíteni

Én ezt úgy oldanám meg, hogy:

-vagy lekorlátoznám a városszámokat
-vagy nem mennének bele ebbe a világa egyből hanem csak ha beleegyeznek


Emelett a paramétereken is megkéne egyezni:

pl.: Lambdát és Kappát akarod egyesíteni

Két ellentétes világ akkor mit csinálnál?


Az ötletet Támogatom, de csak ha megtudjuk oldani a felmerülő problémákat.
 

DeletedUser

Vendég
nagyobb tengerekre lenne szükség pl. 4-szer akkora mint egy normál világban vagy mindig amikor bezárul egy világ kibővülne a tengerek száma előszőr lenne 76.1-es tenger mellete 76.2-es meg így tovább szal van pár megoldás rá nem toom milyen volt a kappa meg a lambada de mint írtam a amikor bekerülnél ebbe a veterán világba elvesztenéd seregeidet csak a városok mennének át. A veterán világ meg saját paramétereket tartalmazna.
 
Fent