Városmentés

DeletedUser9810

Vendég
A városmentés: egy város tervrajzának elmentése.

Ez a funkciót úgy képzelem el, hogy nyersanyag ellenében a még 10000 ponttal nem rendelkező játékosok elmenthetnék egy városuk "tervrajzát" és valahol máshol felépíthetnék azt.

A városmentést egy felhasználó egy világba csak egyszer használhatná, hogy ne legyen az belőle, hogy most elmentem a városom és valahol máshol újraépítem, mert pl. nem tetszettek a szomszédaim.

Az ötlet megvalósítása azért lenne célszerű, mert az új játékosok városukat elvesztve általában abbahagyják a játékot, de ezzel a funkcióval talán nem menne el a kedvük a játszástól. Jó példa vagyok erre én, aki az Alpha világban játszottam, abbahagytam, és most újrakezdtem új reményekkel, és egy sokkal több pontos játékos letámadott és elment a kedvem a játéktól.
 

DeletedUser9302

Vendég
Alapvetően látjuk, hogy az utolsó város elfoglalása mindig nagy nehézséget okoz a játékosoknak, egy törést, amely miatt sokan itt is hagyják a játékot. A fejlesztők több úton is elindultak, hogy ezt a kérdéskört adekvát módon megválaszolják. Első lépésként a békés világot hozták létre, de nagyon sok más koncepció is van. Mivel ezek az elképzelések még koncepció stádiumban vannak, ráadásul kizárják egymást, így ameddig döntés nem születik vezetőségi szinten, hogy melyik opció szolgálja legjobban a probléma megoldását, addig sajnos a support nem tud részleteket kiadni. Csak annyit szeretnék jelezni, hogy ismerjük a problémát, és keressük a megoldást. Az ötleteket és javaslatokat pedig köszönjük.

Idézem a Support vezetőtől.
Éppen most nyílt nemrég egy ilyen téma, a válasz itt van és ha lehet ne nyiss már meglévő tartalmú témát. (Bár a meglévőnek félreérthető a címe).
 
Fent