Városfoglalási célpontok

DeletedUser

Vendég
Barátom, ez nem az Ikariam.
Itt el KELL majd foglalni minden várost a szigeten.

Miért nem vonják vissza a frissítést azonnal, ahogy bejön és hibás ?
Üdv!
Ha ez így van akkor sokan bajban vannak a szigetemen!
Az utánam következő is csak fele akkora mint én.
Eddig a betyárbecsület visszatartott és nem bántottam senkit.
Bár megmondom őszintén nem nagyon visz rá a leékiismeret.
Lehet hogy öregkoromra szentimentális lettem?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Ha ez így van akkor sokan bajban vannak a szigetemen!
Az utánam következő is csak fele akkora mint én.
Eddig a betyárbecsület visszatartott és nem bántottam senkit.
Bár megmondom őszintén nem nagyon visz rá a leékiismeret.
Lehet hogy öregkoromra szentimentális lettem?

Szép dolog a szeretet! :D (akár az ismeretlen iránt is);)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!
Ha ez így van akkor sokan bajban vannak a szigetemen!
Az utánam következő is csak fele akkora mint én.
Eddig a betyárbecsület visszatartott és nem bántottam senkit.
Bár megmondom őszintén nem nagyon visz rá a leékiismeret.
Lehet hogy öregkoromra szentimentális lettem?


Fegyverrel is be lehet kényszeríteni a szövetségedbe:) ha meg ellenáll, megvan az ok, hogy miért kell pusztulnia :D Amúgy ha egyedül vagy a szigeteden, és egyedül akarsz elfoglalni mindenkit, akkor egy darabig nem kell újabb célt keresni. Megvan a következő éves terv, és jó, ha a fele meglesz:))
 

Moira

Ex-CM
Természetesen meg van annak az előnye, hogy a szigeted minden városa a tied, de annak is, ha szigetenként vagy egy városod, hiszen a falu fosztogatásban a többi város konkurenciád és nem feltétlenül jó, ha saját konkurenciád vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen meg van annak az előnye, hogy a szigeted minden városa a tied, de annak is, ha szigetenként vagy egy városod, hiszen a falu fosztogatásban a többi város konkurenciád és nem feltétlenül jó, ha saját konkurenciád vagy.

Evvel azért vitába szállnék. Mivel ha fosztogatni akarok akkor a kis falukkal
csapataival fogom tenni.
Ha a nagyobb már erős városnak kell a nyersanyag egyszerűen odaküldöm
a többi településtől.
Feltéve ha éppen nem tartózkodik a csapatom a városban, vagy megsemmisült.
Amennyiben egyben van akkor megyek ellenséges városnak, ami szintén a
farm szerepét látja el, a támadás sorozatom után. :)

Nem vagyok "agresszív állat" de ez háború és lesznek vesztesek, és ÉN!!!

Jó játékot mindenkinek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Lenne egy kérdésem...
Jelentettem egy játékost, mert "szép" szavakat használt, mikor elfoglaltam.
Van egy másik városa amit mostanában akartam elfoglalni, de azt írja ki :ezt a játékost letiltottuk.
Akkor most ő sem tud játszani? Vagy mi van vele?:confused:
Specnalz
 

DeletedUser

Vendég
Így van. Ő a "szép szavak" miatt (vagy más miatt) feltehetőleg egy időre ki lett tiltva, ily módon a városa sem szabad préda addig.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vagyse, nyilván függően attól is, hogy milyen időtartamra lett kitiltva. Ha állandóra, akkor nem. De ha bizonyos időre lett csak kitiltva, akkor igen, a bizonyos idő elteltével fog tudni újra játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen meg van annak az előnye, hogy a szigeted minden városa a tied, de annak is, ha szigetenként vagy egy városod, hiszen a falu fosztogatásban a többi város konkurenciád és nem feltétlenül jó, ha saját konkurenciád vagy.

Na igen. Én azt tartom a legjobbnak, hogy szigetenként 2, talán 3 város, így sokkal könnyebben meg lehet akadályozni az ellenséget, hogy elfoglaljon, nem vagy saját magad konkurenciája a NPCfalufosztásnál és könnyebben hangolod össze a támadásaidat is arról a szigetrol indítva.

Vagyse, nyilván függően attól is, hogy milyen időtartamra lett kitiltva. Ha állandóra, akkor nem. De ha bizonyos időre lett csak kitiltva, akkor igen, a bizonyos idő elteltével fog tudni újra játszani.

Akkor, ha vkit örökre tiltanak, pl multizásért, akkor amíg nem válik szellemvárossá nem lehet támadni? Ez milyen már. tfh. az ellenség támad és nincs védelmem - küldök egy kvaanyád üzenetet valakinek aki jelent és jól járok - kitiltanak 5 napra kb, nem megy a vakáció módomból és röhögök rajtuk ( a nyersanyagom is termelodik? )... ( igen, szabályellenes, de az életben nem derítik ki... )

ui.: természetesen én nem csinálom ezt, csak elméleti feltevés, mielott még valaki elkezdene jelentgetni...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sértegetéséért járó tiltáskor támadható marad a fiók, tehát ezzel nem érdemes játszani, mert csak a kitiltott jár rosszabbul.(sőt lehet, hogy végleges tiltást kap egyből) Tiltás alatt nem termelődik a nyersanyag.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Na igen. Én azt tartom a legjobbnak, hogy szigetenként 2, talán 3 város, így sokkal könnyebben meg lehet akadályozni az ellenséget, hogy elfoglaljon, nem vagy saját magad konkurenciája a NPCfalufosztásnál és könnyebben hangolod össze a támadásaidat is arról a szigetrol indítva.
A legjobb ha 1 várossal vagy 1 szigeten de egyedül, vagyis az összes vetélytárs várost leküzdötted. (Nem kell elfoglani őket.) Ekkor a sarcolást is csak te végzed a szigeten.
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy tudom, hogy az NPC falvakat egyszerre több játékos is sarcolhatja, stb. anélkül, hogy hátráltatnák egymás fejlődését.

Ha többen vagytok egy szigeten csak annyiban más, - hogyha erre veszi a másik a fáradságot - akkor együtt tudjátok fejleszteni a falvakat.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ezt én is így tudom. A mondandómnak azonban nem ez a lényege, ez csak egy mellékes tény.
A lényeg hogy ha egyedül vagy a szigeten meghatározó játékos akkor a többiek (élő játékosok) falvaiból is te gyűjtöd be az összes nyersanyagot és így sokkal gyorsabban fejlődsz mint ha mondjuk hárman tennétek ugyanezt.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor most már én nem értem :)

A sarcolás az a falvaktól minden baj nélkül gyűjthető nyersi.
A farmolás az inaktív, vagy hasonló kategóriába tartozó játékosok raktárának kipakolása. Legalábbis én így tudom :confused: (ez egyébként ha gyenge egységeket küldesz vagy van fal, vagy van védő a városban, vagy egyszerre ebből több, akkor feltétlenül harccal jár (és veszteségekkel), míg a falvak sarcolásához csak kattogtatni kell...)
 

DeletedUser

Vendég
A sarcolást és a farmolást én is így tudom ahogy te. Valószínűleg jól tudjuk, nincs értelme szót pazarolni rá.
A sarcolást csak megemlítettem. A mondanivalóm lényege a farmolásról szól. El kell érni hogy a szigeteden minden játékost leküzdj és te farmolj egyedül. Így a sziget valamennyi bányája neked termel. (Persze más szigetről is jöhetnek, azzal nincs mit tenni.)
 
Fent