Városfoglalás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a már elfoglalt város helyet lehet e egy másikat elfoglalni? Gondolok itt arra, hogy azt ott hagyom/felégetem/behintem sóval és elköltözök egy teljesen másik helyre.
Van erre lehetőség vagy nincs nagyon rá semmi esély és fogadjam el a tényt, hogy ott kell maradnom :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Nincs. A már elfoglalt város után a kulturális szintet csak úgy "kapod vissza", ha azt a várost más játékos elfoglalja tőled.
 

DeletedUser

Vendég
Az érdekelne ha elfoglalok egy várost a sereg amivel támadtam elveszik vagy valamilyen módon vissza hozhatom a saját városomba?
 

DeletedUser

Vendég
Amivel elfoglaltad az ott marad erősítésnek, de az Agórán belül a Kívül fül alatt vissza tudod küldeni vagy hívni a sereget.
 

DeletedUser

Vendég
ha elkezdték elfoglalni a városom mit tudok tenni????

Alphán és Bétán meg tudod kérni a szövetségedet, hogy takarítsák ki folyamatos támadásokkal a foglalódat a városból, a rendelkezésre álló idő alatt (alpha 24 óra, béta 12 óra).

Gammán és deltán meg tudod kérni a szövetségedet, hogy a lázítás ideje alatt (egyaránt 12-12 óra) küldjenek védelmet a városodba annak érdekében, hogy mire a támadód gyarmatosító hajója jön, addigra komoly sereggel találja magát szemközt.
 

DeletedUser

Vendég
Egy várost elfoglaltam. azóta már többször is megpróbáltam új várost elfoglalni és nem birok. Mindig úgy térnek vissza mintha normál támadás lett volna,miért? :mad::mad::mad:
 

DeletedUser2116

Vendég
A szellemvárosok (szürke zászlós) serege is csökken, vagy csak a pontjaik?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csökken a seregük is: az omlás a saját seregeik egy-egy kis részét is maga alá temeti, az nem csak az ott állomásoztatott, elbújtatott seregeknek jár ki :)
 

DeletedUser

Vendég
Iota világban mivel lehet kultúra ponthoz jutni? Mert egy város már van a meglévőn kívül de mindig azt kapom nincs elég kultúrapontom! MIÉRT???? És így még hódítani sem lehet?????
 

DeletedUser

Vendég
A Súgóban minden szükséges információt megtalálsz:
Agóra
Ezen belül a Kultúra részben van leírva, hogy hogyan tudsz Kultúrpontokhoz jutni.
 

DeletedUser

Vendég
Erősítés foglaló csapatoknak

Helló!

Azt kérdezném, hogyha elkezdek foglalni egy várost (nem szellem várost), legyőztem a földi és vizi seregeket is persze, bent van a 12órán a gyarmatosító hajóm a támadó seregekkel.
Ebben az esetben lehet-e nekik valamilyen módon erősítést küldeni?
Mind ez Iota szerveren.
Hogyha küldhető, akkor bármelyik városomból küldhetem?
Ha lehet küldeni, akkor azt a "Támadás" vagy az "Utánpótlás" ikonnal küldhetem-e?
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha egységeidet TÁMOGATNI akarod, akkor a TÁMOGATÁS paranccsal kell őket küldeni.
 

DeletedUser1598

Vendég
Igen, mivel régi foglalásos rendszerben a saját gyarmathajódat kell védened az ellenség városában. Az ellenségednek támadnia kell a falut, neked meg védeni. Ha valakit foglalsz, és a gyarmathajó bent van a foglalandó városban, támogatást kell küldened, hogy több esélyed legyen a gyarmathajó megtartására. Érted??
 
Fent