városfoglalás után kimutatja előző tulaj seregeit.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
sziasztok.
nem akartam uj topicot nyitni es mivel valamennyire koze van az agorahoz, igy ide irom.

az en problemam:
tegnap reggel foglaltam egy jatekos varost, 5000+
a foglalt varosban 25 sz. tanya van, ami akademiai fejlesztessel 1650 embert kepes ellatni.
tegnap reggeltol kb. 100 embernyi egyseget kepeztem + 50 katona a kikepzesi sorban. az epuletek kb.600-650 helyet foglalnak.
ha jol szamoltam ures tanyahelyem kb. 800-900 kellene legyen.

es itt jon a bug! jobbra fent, a tanya ikon: szabad nepesseg: 149!!!
nem igazan ertettem, nezelodtem, ekkor vettem eszre, hogy a kaszarnya szerint nekem van! figyelem! 2 minotauruszom, 1 mantikorom, 40 szekerem, 40 lovasom, 2 katapultom, stb.
ugyanigy, a kikotoben azt irja, hogy van tobb hajom, kozottuk egy gyarmatosito hajo is! :)
a kaszarnyaban az egysegek kepek felett levo szam mutatja, hany egyseg van osszesen, a kepen levo szam, hogy mennyi van a varosban, a kep alatt levo szam, hogy mennyit lehet meg kepezni belole.

a kerdeseim:
-miert mutat olyan egysegeket a kaszarnya, amelyeket en nem kepeztem?
-ha nem kepeztem akkor miert vonja le a tanyahelyet?
-tegyuk fel ejjel reszegen megis kepeztem ennyi egyseget: akkor hol vannak? az agoraban a "kivul" reszen egy egysegem sincs, otthon a varosban nincsenek, nincsenek uton se oda, se vissza.

koszonom hogy olvastatok, mondanom se kell, ertelmes valaszokat varok, :p esetleg olyanok irjanak akiknek hasonlo problemajuk van. :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az ügyfél-szolgálat a megoldás.

Egy részére válasz: ha a foglalás megkezdése előtt berakott gyártásba egységeket, az később a tiéd lesz. Illetve ha varázsolnak oda egységet, az szintén ott jelenik meg.
Nálad szerintem nem erről van szó, a "legszebb" bug eddig a tiéd.
 

DeletedUser

Vendég
koszonom. :)
bar orultem volna ha nem velem tortenik ilyen bug vagy mi lesz ez.
irtam az ugyfelszolgalatnak, varom a valaszt.
csak bosszanto, mert mar regen kuldtem volna magamra hera nepesseg novelo aldasat, de amig nincs helyem a tanyaban addig nem akarom megkockaztatni.

frissitek: meglevo katonak+kikepzesi sor: 250 fo, epuletek: kb.650 fo, tanyaszint utanni ferohely1650, jelenlegi ferohely: 0 magyarul, nezem a szellem hajoimat es minotauruszomat, de harcolni nem tudok veluk. :( de azert a helyet elveszik...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ha jol latom senkinek sincs otlete hogy mi lehet ez...lassan az a maradek 150 hely is betelik, pedig kellene lennie legalabb 700-nak... :(

http://forum.hu.grepolis.com/showpost.php?p=4091&postcount=17

Azok az én csapataim voltak!És itt jön a nagy szívás!Mert én elküldtem előtte őket mielőtt még elfoglaltad volna a városom ,hogy telepedjenek le egy közeli szigeten.Jött is szépen az értesítés,hogy elkezdődik a gyarmatosítás de 24 óra leteltével eltűntek.Ez egy Qrva nagy bug!!!!Így kaptam egy új várost és ennyi...A gyarmatosító egységek meg köddé váltak!
 

Moira

Ex-CM
Ez egy bug, amelyet most fedetünk fel, úgyhogy már továbbítottam a fejlesztők felé. Köszönöm a jelzést.
Moira
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ahogy néztem ez a hiba 1 hónapja volt.
Nálam megint előjött...
És lévén hogy a másik fórumrészben nem nagyon akaródzott valamit válaszolni rá, itt kérdezném megint hogy az ilyen helyet foglaló de nem használható egységek problémája mikor oldódik meg? Várható-e valami változtatás?
Vagy legalább annyit hogy tudok-e valamit csinálni ellene?
 

DeletedUser

Vendég
Valakinek megjavult, mikor legyártott egy olyan egységet.
 

DeletedUser

Vendég
Én legyártottam 29-et. Most a kaszárnya 129-et jelez ki de persze csak 29 jelenik meg ha támadni akarok.
Bár igazán a 7 szállító hajó és 1 gyarmatosító ott-nemléte zavaró...
De 320nyi plusz népességel nem tudok sokat kezdeni.
De kösz a segítséget Bandybaa. Eddig csak te voltál segítőkész.
Remélem valamikor erre koszál egy admin is :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent