városalapítás visszahivása?

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Vissza lehet hívni a gyarmatosító hajót ha elküldtem város alapítani? és ha nem, miért nem?

Az a helyzet, hogy csak ki akartam próbálni, hogy mennyi idő a max ameddig el tud menni a gyarmatosító hajó s az meg most elment. Nem is volna gond mert most nincs elég kultúra pontom, de mire oda ér addigra lesz és az az igazság, hogy nagyon nem örülök, hogy elpocsékoltam 15 kultúrapontot arra, hogy alapítsak egy új várost.

kösz
 

DeletedUser

Vendég
A gyarmatosító hajót alapításból nem lehet visszahívni. A max. menetidőt a Súgó tartalmazza. És azt is, hogy ha elkezdted az alapítást, az visszafordíthatatlan :)
 

DeletedUser

Vendég
Kösz a választ :D , volna még valami:

Akkor mi van ha odaér és nincs elég kultúra pontom, hogy alapítsak egy várost?
 

DeletedUser

Vendég
Sehogy :) De tudtommal akkor alapítást elindítani sem enged.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor kiváncsi vagyok mi fog történi mert nem lesz elég pontom mikor megérkezik.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem már volt egy ilyen eset.Az agorán 4/4 várost mutatott és az ötödiket indultam meghódítani.Beérkeztek a katonák majd vissza is jöttek.Később rájöttem hogy ez történik ha még nem érted el azt a megfelelő kultúrális szintet :).
 

DeletedUser

Vendég
Ja vissza jöttek nekem is, csak azt nem tudom, hogy miért mennek egyáltalán el, ha nincs elég kultúra pontja az embernek.
 

DeletedUser

Vendég
Mert út közben még összegyűlhet a következő kulturális szinthez elég pont.
 

DeletedUser

Vendég
hm...

mi van olyankor ha egy varosbol inditanak varosalapitast, es idokozben azt a varost amibol indult a varosalapitas elfoglaljak...


a varosalapitas megtortenik vagy a foglalas pillanataban elveszitem a gyarmatosito hajokat?
van masik varosaim is, de innen indult a varosalapitas,

szoval... mi van ilyenkor?
 

DeletedUser

Vendég
Nos ha miután elindult az alapítás, jutnak be a városodba, akkor ha jól tudom befejeződik az alapítás, mert annak a 24 órája előbb jár le mint a foglalásé, viszont ha a foglalásnak hamarabb vége lesz mint az alapításodnak, akkor annyi.
 
Fent