Városalapítás közben elfoglalták a városom!

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A kérdésem a következő:
Ha elidítottam a gyarmatosító hajót új várost alapítani az egyik városomból és közben elfoglalják azt a várost amiből küldtem, de egy városom még így is maradt, akkor a menetidő+ 24 óra elteltével megalapítódik a városom? Ha igen kié lesz? Az enyém vagy a gyarmatosítót indító város új tulajdonosáé?
 

DeletedUser

Vendég
A fovarosod az uj tulajdonos kezebe kerul, az alapitott varos alapitasa pedig azonnal abbamarad, hisz egy elfoglalt jatekos minden, a varoson kivul tartozkodott egysege megsemmisul.

Vagyis a szerencses foglalo megkapja a varosodat, az alapitott varom meg eltunik.
 

DeletedUser7873

Vendég
Szeretném megtudni ,hogy mi az oka.Pl.ki adom a parancsot az épitkezesre és ki irja, hogy 1,30 perc az épitkezés de sajnos mikor a várost nézem akkor ott azt irja,hogy két óra és.Én megértem ,hogy kétszereresre növelik de azt már nem értem,hogy miért tizszeresre,valaki megtudja mondani,hogy miért.Köszi.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen hibarol nem tudunk, az epitkezesi idok nem ugranak meg. Ilyenkor kerlek figyeld meg, hogy biztosan az az epuletet epited e, vagy nem epul e esetleg tobb epulet is.

De van egy dolog, amit sokan nem tudnak.

Amikor kiadsz egy parancsot, azt elkezdni epiteni. Ha adsz meg egy parancsot, akkor azt utana teszi le, es hozzaadja az epitesi idot. Igy osszesen annyi ido. Igy van ez az egysegeknel is.
 
Fent