Városaim törlése

DeletedUser

Vendég
Szeretném megkérdezni, hogy a szupport tudja e törölni a városaimat?
Ennek az az, oka, hogy szeretném újra regisztrálni magam de nem szeretném ha letiltanának.
Az újrakezdés nem jó, mert nem újra kezdeni akarom, hanem újra regisztrálni.
A másik ok, hogy aki ellehetetlenitette a játékomat azt nem szeretném megajándékozni a városaimmal.
Nem támad, nem is akar foglalni, de minden farmolható várost legyen az bármilyen kicsi elfoglal és nem merem támadni mert akkor engem is elfoglal.
Szóval az lenne a nagy kérésem ha lehetséges, hogy a PI szerveren a 36 tengeren Abaszis, Ifin, Jankar, és Shulur városaimat töröljétek nekem, hogy csak üres telek maradjon utánna.
Köszönöm szépen.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Abaszisz,

A városok törlésére nincs lehetőség, még akkor sem, ha valaki szabályt sért, akkor a szupport csak magát a játékost tiltja le, városai megmaradnak.

Ha nem szeretnéd odaadni a városaidat az illetőnek, akkor javaslom, hogy kérj meg valaki mást, hogy foglalja el a városaidat, vagy cseréld el egy másik játékossal egy másik városra.

Nincs különbség az újraindítás, és az újraregisztrálás között, az újraindítás már magába foglalja az újraregisztrálást is.
 

DeletedUser8461

Vendég
Darkest: Csak azert, hogy irj, ne irj. Irsz egy olyat, amit a jatekszabaly szigoruan tilt, es minden hozzaszolasodba odairod, hogy nem biztos, vagy ez csak a te otleted.

Kerlek ne irj feleslegesen, mert sokan beleeshetnek a csapdaba, es ilyenkor nem a tied a felelosseg, hanem a szabalytalansagot elkovetoke.

Ty
 

DeletedUser9302

Vendég
Ha kiderül, hogy tévedtem akkor törlöm, hsz-től függetlenül.
A múltkor Dartnessusssal írtuk ugyanazt (mikor elkezdtem még nem volt ott), de mikor kiderült letöröltem.
Szeretnék Abaszisztól elnézést kérni és többet nem írok ilyen baromságot.
 
Fent