Urephon javítása

DeletedUser

Vendég
Üdv a fórumozóknak!

Összefoglaló
Urephon túl lassú, gyorsítani kell rajta

Jelenlegi állapot
Mivel korábban az egyik hős sebessége ki lett igazítva, hogy ne lassítsa le a támadó csapatokat, indítványoznám ezt megtenni Urephon hős esetében is. Lassabb, mint a mantikórok és a hárpiák, játékban ez hátrányos tulajdonság.
Mantikórok sebessége 66, hárpiáké 84, Urephon pedig mindössze 60-al megy. (Pegazusokkal és hidrákkal nincs értelme lemérni.)
Védekezéskor pedig mindegy, hiszen a védő csapatok nem mennek sehova.
Időzítéskor külön módosítja a menetidőt, adott esetben nem lehet a csapattal elküldeni, mert pont miatta nem érnének be időre.

Leírás
Indítványozom, hogy Urephon hős sebességét növeljék meg úgy, hogy gyorsabb legyen, mint a leggyorsabb mitológiai egység.
90-es sebesség megfelelő lenne a számára.

Visszaélések megelőzése
Szerintem ezzel nem nagyon lehet visszaélni.

Vázlatrajzok
Szerintem ilyen nem szükséges.

Érvelés
Azért kellene gyorsítani Urephont, hogy legyen értelme a hőst használni.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 

DeletedUser

Vendég
Ó, közben eszembe jutott egy új érv:

a támadástervező nekem nem kínálja fel a hőst, mikor összeállítok egy támadást, így esetleg fejben tudom csak kiszámolni, mennyi lesz a menetidő, ha Urephont is küldeném. Ha ezt elmulasztom (én mindig), akkor utólag már nem lehet, hiszen mire indítom a mitológiai lényeket, már lemaradtam a lehetőségről, hogy Urephont is hozzáadjam.
Egyébként ez egy plusz ötlet, a támadástervezőt ki lehetne bővíteni a hősökkel, ez jelenleg Urephon és Atalanta miatt lenne jó. Hiszen így kiszámolja a program az Atalanta nélküli menetidőt, de mikor azt a sereget indítanám, akkor még túl korán vagyok, ha őt is a sereggel szeretném küldeni.
(remélem, ez nem volt túl zavaros
smiley_emoticons_smilenew.gif
)
 
Fent