trójai ló

DeletedUser

Vendég
Szaisztok lenen egy kérdésem a Trójai Falóval kapcsolatban,milyen tulajdonságai vannak mert erről sehol sem lehet olvasni,annyit tudok hogy azokban a városokban ahol a gyarmatosítás ki van fejlesztve ott szárazföldön is lehet foglalni..

Egy faló 350 népességet tesz..A foglalási idő változik vagy nem mekkora a sebbegése,illetve csak foglalásra lehet használni vagy megállja magát mint védelmi egység hisz elég nagy a védelmi pontszámai??

Ennyi kérdésem lenne köszönöm..
 

DeletedUser

Vendég
Trójai faló!

Köszönöm ezt a kimerítő választ:))
most emésztem ezeket az adatokat:))))):D
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen..elég érdekes lenne a megépitése,ahoz képest hogy a raktárkapacitás nincs annyi....
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! erre most valaki tudna komoly infót is adni? egység információban is néztem de nincs róla semmi hír. további szép napot mindenkinek! :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
mit lehet tudni a trójai lóról, mert a súgóban nem találtam semmit.
illetve dikert lett úgy csinálva, hogy ne lehessen megépíteni? :confused:
mert 25510 fa kell hozzá, de a raktárba ugye max csak 25500 fér. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
hogy milyen viccesek ezek a tervezők....:) :) de ezek után nem tudom hogy komolyan lehet-e venni benneteket....
 

DeletedUser

Vendég
tényleg, most jut eszembe milyen nap van.
mondjátok, hogy nem direkt erre a napra készült, mert ha mégis akkor nagyon gáz poén. :p
 

DeletedUser

Vendég
nekem tetszik mindenki ilyet akart és már el kezdett agyalni rajta hogy hogyan s mint.... :) és még az sem tűnt fel hogy ezt miért nem kell kifejleszteni.....az akadémián sincs....:)
 

DeletedUser

Vendég
Komoly infót csak annyit tudok adni, hogy nézzetek rá egy naptárra, és nézzétek meg milyen nap van ma.;)
 

DeletedUser

Vendég
Trójai faló!

Csak ez az egység tegnap jelent meg és nem ma..
 

DeletedUser

Vendég
Az egység 0 óra 0 perckor jelent meg. A lovas hozzászólásokat átmozgattam ebbe a témába, mert ide illik. Ne tegyünk felé két helyen ugyanolyan kérdést!
 

DeletedUser

Vendég
Áááá! már elkezdtem mindenemet fára cserélni és most lesz rengeteg fám, amivel nem tudok majd mit kezdeni :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Háát az Ufó tényleg jobb volt. Ezt beettem, utána néztem csak fel ide. Szerencsére nem sok fát buktam, de csak mert szerencsém volt.
 

DeletedUser

Vendég
Gondolom ez az egység csak akkor lesz használható ha a következő verziófrissítésnél növekszik a raktár kapacitása.

Viszont mivel ez szárazföldi foglaló egység, ezért gondolom hajókkal nem lehet kiütni a foglalást!
Valamilyen szempontból jó és rossz is:
-Jó: Nem kell sok hajót gyártani hogy a tengerről is védve legyen!
-Rossz: Viszont így hajókkal nem tudjuk kiütni az ellenség foglalását!


Viszont most nézem hogy Április 1 van szóval ez egy tréfa lehet!
Lehet bolondok napja alkalmából csak elrontották az új egység fa mennyiségét vagy az egész egy kamu!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Gondolom ez az egység csak akkor lesz használható ha a következő verziófrissítésnél növekszik a raktár kapacitása.

Viszont mivel ez szárazföldi foglaló egység, ezért gondolom hajókkal nem lehet kiütni a foglalást!
Valamilyen szempontból jó és rossz is:
-Jó: Nem kell sok hajót gyártani hogy a tengerről is védve legyen!
-Rossz: Viszont így hajókkal nem tudjuk kiütni az ellenség foglalását!


Viszont most nézem hogy Április 1 van szóval ez egy tréfa lehet!
Lehet bolondok napja alkalmából csak elrontották az új egység fa mennyiségét vagy az egész egy kamu!
KHM nézd meg mien nap van:D
 

DeletedUser

Vendég
A játék termék manager-re nemrég bejelentette, hogy egy új egység várható 2.0-val, és úgy néz ki előbb aktiválták, de Zeusz nem engedélyezte a használatát. Galád módon a fa igényét 10-el megemelte, hogy ne legyen olyan könnyű legyártani.
 
Fent