Toborzás könnyítése! -Ranglistán való meghívási lehetőség!

  • Témaindító DeletedUser9302
  • Kezdés ideje

DeletedUser9302

Vendég
Tob.jpg
Kattints a képre!
Ezzel az ötlettel szeretném megkönnyíteni a toborzást!
Remélem a szerkesztőknek is tetszik!




A képet Grepolis-ranglista egy részét képezte, a játékosokat én találtam ki a szövetséggel együtt nem szerettem volna egy játékost sem megsérteni, emellett "szerzői jogokat" sértenek, ha betenném a nevüket!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem, ha csak végigkattolsz a neveken "toborzás" gyanánt akkor egy értelmes játékos nem fog belépni a szövetségedbe... Tudtommal a játékosok, legalább is a jobbak minimum egy levelet el várnak. :D
 

DeletedUser8461

Vendég
Nem tamogatom. Egyrwszt elcsufitja a ranglistat, masreszt ez amolyan 'dobjunk ossze egy tomegszovit' érzést ad nekem.
 

DeletedUser9302

Vendég
Elismerem! Tényleg kicsit ilyen 'dobjunk össze egy tömegszövit' sugároz!
Én csak meg akartam könnyíteni a toborzást, ugyanis, PÍ-n van szövim és nehéz 50* játékost meghívni!


*Régen többet kellett az volt nehezebb, de nőtt a létszám ezért ma már csak 50. Ez nem nehéz, de Omicronon 300 embert igen.
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem, ha csak végigkattolsz a neveken "toborzás" gyanánt akkor egy értelmes játékos nem fog belépni a szövetségedbe... Tudtommal a játékosok, legalább is a jobbak minimum egy levelet el várnak. :D


Nos 50 embernek nehéz levelet küldeni a tagok meg kellenek, úgy is tudod miért!

Volt egy másik ötletem, hogy pl.: az összes meghívottnak lehessen üzenetet küldeni, de elvetették!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem eddig csak meghívó nélküli üzenetekkel sikerült normális szövetséget összedobnom, nem tudom te hogy vagy vele.
 

DeletedUser9344

Vendég
Mielőtt rákattintottam tetszett az ötlet, de való igaz, tömegklán hatása van...

Mellesleg kellenek a tagok, de nem mindegy milyenek, és akik levél nélkül jönnek azok ritkán jók... Sőt, elfogadhatóak...

Az összes meghívottnak lehessen üzenetet küldeni az megfontolandóbb, de az is tömegklán gyanús... Én hiszek, a szép, személyes levelekben :)

Mellesleg ettől egy hasonló ötletem támadt: A ranglistára inkább levél küldés gomb kéne a nevek mellé, de a sor végére, mert így ronda, hogy a pontok előtt van...
 

DeletedUser8558

Vendég
Hali én pontól függően küldök leveles meghívót ,ha kicsi örül hogy be léphet, a nagy pontú viszont el várja -
Ez 1-2 várost vagy 3 város felettit takar, én ezt így vettem észre.:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom. :(
Ronda lenne a ranglista és ha normális tömegklánt akarsz összedobni akkor is a magad környékéről hívsz meg embereket...
 

DeletedUser

Vendég
Van Xd
Olyan tömegklán amelyiknek a tagjai közel vannak egymáshoz.
 

DeletedUser9302

Vendég
Valaki írta a meghívási lehetőséget:

Ötlet:

Összefoglaló:
Ranglistán való üzenetküldés.


Jelenlegi állapot
Nincs bevezetve.

Leírás
A ranglistán tudnál meghívni tagokat ikon segítségével.

Visszaélések megelőzése
Nem lehet visszaélni a speamerek most is egyesével keresik a tagokat.

Vázlatrajzok
Mint az előző csak üzenet ikonnal (és a végén nem a közepén).

Érvelés
Valaki felhozott egy jó ötletet nem hagyom veszendőben.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Elvileg igen.
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Ezen a szálon hozták fel.
 
Fent