Tob Nepeseg

DeletedUser2351

Vendég
Sziasztok.Megtortent velem egyszer az hogy....

Volt jo sok Katonam a varosomban szalitobarkak is jelzohajo is...es egyszer gondoltam en hogy majd megyek foglalni...ESSS ekor latom nincs eleg szabad nepesegem.Gondoltam magamban hogy hat akor megye ktamadni legalab nol a harci pontom is meg a katonak is meghalnak.Igy is tortent.Megcsinaltam masnapra ra a gyarmaositohajot mentem foglalni minden rendben volt de egyszer jot egy tamadas es kiutote a seregem.TUDJATOK MENYI HIANYZOT HOGY KIUSEM EN AZ OVET??!19 katona.
Ezel aszt akartam kozolni hogy....

LEHETNE TOBB NEPESEG hogy tob katonat birjunk eloalitani
 

DeletedUser

Vendég
Ha nálad több katona képezhető, mert magasabb a tanyaszinted, vagy mert más a korlát, akkor az ellenfélnél is több katona képezhető, mert magasabb neki is a tanyaszintje, továbbá más a korlát. Az meg ugye nem igazán járható, hogy aki magasabb létszámkorlátot szeretne, annak ad a játék, a többi pedig pislogjon csak, mint béka a kocsonyában :)
 

DeletedUser2351

Vendég
Nem en ugy gondoltam hogy mindenkinek tob szabad nepe legyen.Pl a KINGSAGE ben jotek elenem oszesen tulzas nelkul 5000 katonaval.ez a grepolisba csak alom....az a baj.
 

DeletedUser

Vendég
1. foglalj minnél több város és akor nem állom
2. létezik termálfürdő és tanyából több mint 40 szint
3. legyen minden városod 1 egységre specializálva (pl.: az én 23-as tanyámal felálitotam a kikőtö városomban egy szép 79 biremából álló flottát) és ha támadnak akor egyszerüen egy helyre csoportositasz
ennyi :D
 
Fent