Templom

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Ma foglaltam el egy várost,és érdekes dologra bukkantam.
Mikor jobban körülnéztem,hogy mit épített az előző tulaj,észrevettem,hogy megvan neki a templom,de nem választott még istent.Hát én választottam magamnak:D,de amikor bővíteni akartam nem tudtam,mert a városfal 2 vagy 3-as szinten van!!!Na,most akkor mi van:confused:Templomot építeni csak akkor lehet,ha megvan a 6-os szintje a városfalnak.Legalábbis eddig úgy tudtam.
Gondolom ez valami bug.
Végül is,nem nagy baj,mert a városfalat úgy is fel kell tolnom;)
 

DeletedUser

Vendég
Az építkezésnek valóban feltétele a városfal megléte. Azonban ha a templom már felépült és néhány katapultos / földrengéses támadás után a fal szintje esik, a templom nem fog összedőlni :)
 

DeletedUser

Vendég
Bug

Üdvözletem!

Nálam egy olyan bug van, hogy van 4 városom, ebböl 2 athéne, 1 zeusz, 1 héra!

Miért vonja le mind a kettő városomból, az áldást, amikor kiképzek pl, egy pegazust? Nem felezve, hanem mind a 2 athéne-s városombol levonja a 200-at ugyanakkor csak 1 pegazust csinál!!! :S ez így nagyon nem jó!
 

DeletedUser

Vendég
Az áldások együtt számítanak a városokban. Tehát nem minden városodból 200-at von le, hanem az összes áldáspontodból, amit a két város együtt termel, abból vonja le a pegazus árát, vagyis a 200-at.

Amint azt látod, a pontok minden azonos istent imádó városban azonos mértéket mutatnak. Feltételezve, hogy vannak olyan időszakok, amikor a két helyen eltérő a templom szintje, ez csak úgy lehetséges, ha a két templom együttesen termeli az áldást, vagyis az áldások istenenként és nem városonként számlálódnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent