telunnepi beke - nem jol mukodik

DeletedUser4089

Vendég
betamatad a varost, es elfoglalas heleyett ezt az uzenetet kaptam:

Ellátogattál Vegapolisz városba.

Újévkor általános fegyverszünet van, így nem támadhatsz más játékosokat. Ehelyett pompás ünnepségekre kerül sor a városban és csapataid megerősödve térnek haza.

de ez csak holnap kezodik!!! igy oda foglalasom.

Udv,
Roka / Roland
 

DeletedUser1598

Vendég
Moira mondta:
A békék megkezdése előtt 24 órával nem lehet már foglalást indítani! Ez igaz mindkét alkalomra. Kérlek, vegyétek ezt figyelembe!

Ezt írták a fórumon...
 

DeletedUser4089

Vendég
de mikro konyorgom, ma este 20:20-kor!!!!!! ha ez tudom, akkor elinditom korabban a tamadasom meg ejszakai vedelmmel is levertem volna. szerintem msot fejeztem be ezt ajatekot, ha nem kapok normalis valaszt es a varosomat.
 

DeletedUser

Vendég
Foglalási hiba

Ha a békeidőbe ér oda a foglalás, miért engedi elindítani a játék, lehetne ugyan olyan figyelmeztetés mint az éjszakai bónusznál, és nem kódorognának a csapatok fölöslegesen 50-60 órákat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem fair

Ma este 20:02kor már foglaltam volna.
A lázitás nyilván reggel megtörtént.
6 városom támadó serege ment rá.
 

DeletedUser

Vendég
ezt rendesen elrontották, pedig csak időben kellett volna szólni, egy körüzenet és kész...
Erre nem gondoltak hogy a békeidők miatt mindenki pontosan kiszámolja hogyan és miként tud foglalni.Bár a körüzit ma reggel pótolták:) Ha azt egy pár nappal előbb elküldik akkor nincsen semmi baj, na mind1, gondoltam akkor már ha sereget építettem meg kultúrapontot akkor elfoglalok egy szellemvárost, hát ezt is rosszul gondoltam...
 

DeletedUser

Vendég
háhá, én tegnap fejeztem be 3 foglalást és úgy írja ki, hogy én ma hódítottam meg a legtöbb várost
 

DeletedUser

Vendég
Na most amit én írok az tényleg arra útal hogy nem jól müködik a béke:
az egyik szövetségi tagunkat megtámaták ma, és a támadó 61 jelző hajója megküzdöt a szövetségi tagunk 81 triremájával, írtam már neki hogy forduljon ügyfélszolgálathoz, de ez így nem fair, se a támadó se a védő részéről! :mad:
 
Fent