Támadások

DeletedUser10419

Vendég
Véleményem szerint nem igazságos ez a támadási forma.(Nekem pl már a 3. városom veszik el és ez ellen nem tudtam tenni semmit.)Tehát nem igazságos,hogy akinek van mondjuk 60 vagy akár 15 városa,hogy nincs korlátozás kiket támadhatnak ,mert a kicsiknek nincs esélyük fejlődni.Azt kellene korlátozni,akinek pl: van 4010 pontja azt csak az 5000 pontos vagy annál kisebb pont számú játékos támadhatná.Ha 5001 pontja van akkor az már nem támadhatná a 4010-es pontszámú játékost.és így tovább.Ha van 20001 pontom akkor csak 21000-es vagy annál kissebb pontszámú támadhatna.A 21001-es már nem.Persze egyszerre több támadást is lehetne ugyan arra a játékosra,ha megfelelő pontszámú játékosok támadják.
(Az első városom már több mint 8000 ezer pontos volt,és szövetségben is voltam,bár a szövetség még gyenge volt ezért nem tudtak segíteni!De ha tudtak volna akkor sem lett volna esélyem mert olyan játékos támadott akinek 90 városa volt 933000 pontja.Tehát az esély egyenlő a nullával)

Elgondolkottató nem!!!
 

DeletedUser

Vendég
Falnak megyek már a "kicsik védelmétől". Annyira sokan hivatkoznak erre. Akik a "nagyok" és őket támadják, azok is voltak kicsik. Őket akarod Te is rosszabb, nehezebb helyzetbe hozni, mert ő többet tud lenni, mert költ aranyra, mert aktív. Maga az ötlet is vicces. Ha ilyet bevezetnének akkor csupa 4999 pontos város lenne csak. Felhúznám az akadémiát, kifejlesztenék mindent, aztán visszabontanám a várost, a szfi-ben a kaszárnya lenne maxon, meg a tanya, a tengeriben meg a kikötő és a tanya. Aztán jöhet aki akar. A konkrét esetedre visszatérve. Válassz körültekintőbben szervert szerintem. Olyat ahol esetleg kevesebb fennléttel is tudsz érvényesülni, vagy ott a békés világ. Vannak olyan világok is ahol van morál, ami éppen a kicsiket védi, de picit több logikával, mint amit Te leírtál. Ez egy harci játék, arról szól, hogy vedd el amit el kell és el tudsz venni.
 

DeletedUser10334

Vendég
Először is!
Nem Támogatom!

Én szeretem a kihívásokat! :D Eta szerveren harcoltam olyannal,akinek 3x annyi városa volt mint nekem..Igaz nekem 60 városom volt,de tudtam magam védeni!A Te helyzetedben csak azt tudom ajánlani mint rookie.Vagy menj az új szerverre,ott egyenlő esélyed lesz.
Próbálj olyan szövetségbe menni,akik közel vannak hozzád,és legyen összetartó is.
(Ám sok minden az időzítéstől is függ..Ha a gyarmi elé időzítenek pl biremákat) :)
 
Fent