Támadási stratégia beállítása

DeletedUser9235

Vendég
Üdv a vezetőségnek! :)
Nem rég csatlakoztam ehhez a a játékhoz és őszintén bevallva előtte nem is nagyon játszottam online stratégia játékokkal, erre is csak megkértek.Alapból egy nagyon jó kis játék lenne ha több lehetőség lenne csata téren...Oké lehet kémkedni támogatni ez mind nagyszerű és jó mert nem sok játékban lehet találkozni vele, de viszont az elmúlt pár napban elkezdtem játszani más hasonló online stratégiai játékkal, ami úgy szint az inno games-től származik (pontos neve Good Game Empire) amiben van olyan lehetőség, hogy támadáskor beállíthatod a sereget, hogy melyik oldalt hány emberrel támadja meg pl: a kastélyt ott 3 részre osztották fel:
-két szélső oldal (jobb és bal)
-és ugyebár a közép rész. (ahol van a kapu, ahol könyebb betörni akár faltörő kossal is.)
Itt lehet különféle harci gépekkel (létra, ostromgép) még pluszba támadni az embereken kívül de persze itt is meg van szabva egy szint határ, hogy hányas szinttől mennyi emberrel lehet támadni.(Bár erre ebben a játékban szükségtelen mivel nem szint szerint osztályozzák a városod, hanem pont szerint.)Valamint még ebben a játékban is lehet ugyebár kémkedni, de itt annyi buktató van, hogy az épületek szintjét nem lehet megtudni, viszont ha sikerrel jár a kémkedés akkor meg lehet tudni, hogy melyik szárnyon hány egység van és úgy be lehet állítani az embereket.
Valamint amit még hiányolok a játékból az-az, hogy nincs megadva egyforma taktika (vagy legalábbis én nem vettem még 1 hét alatt észre, de ha van akkor kérlek javítsatok ki!) miszerint megtudnánk hogy milyen egység ellen milyen egységet küldjünk...pl védőnek 60 kardforgató és akkor az ellen van egy "kaszt" ami az ellen van specializálódva de fordítva viszont nem és akkor úgy kéne alakítani a városon belül a védelmet, hogy minél biztosabb legyen minél kevesebb veszteség egy-egy támadásnál...ha valami nem érthető vagy szerintetek nem jó ötlet kérlek írjatok mert szerintem egy hasonló rendszert (bár sok programozással) de érdemes lenne a játékélmény szempontjából megvitatni és szavazni rá! :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Eloszor is a Goodgame Empire nem az InnoGames jateka hanem a goodgame-e. Abban telleg 3 helyt is lehet tamadni, de ha minden jatek ugyanolyan lenne nem lenne erdekes,mindnek megvan a sajatossaga.
Az egysegek erejet pedig itt megtalalod:http://wiki.hu.grepolis.com/wiki/Egys%C3%A9gek
 

DeletedUser9235

Vendég
igen...:/ azóta már én is rájöttem hogy nem a legjobb ötlet :/ és köszi a linket :)
 
Fent