Támadás

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy már volt ez a kérdés, de nekem még nem világos. Ha valaki megtámad, akkor én kapok jelentést, vagy csak az érkezéskor jövök rá az esetleges veszteségekből? Előre is köszi a válaszokat.
 

DeletedUser1598

Vendég
Persze, hogy kapsz jelentést, és a támadó is kap...
 

DeletedUser

Vendég
Mit tudok tenni ha 10000p-os város megtámad én meg 1800p-os vagyok esélyem sincs, hogy megvédjem magam. Mivel tudok neki a legnagyobb bosszúságot okozni ( még csak most kezdtem a játékot).Lebontom az épületeimet......stb
 

DeletedUser

Vendég
Térjél ki a támadásai elől és építs sok kardforgatót meg íjászt, aztán ha elegendő összegyűlik, akkor beállsz a támadása elé és szétvered a seregét :)

Ha nem jön katapultokkal, akkor a városfal építéséről se feledkezz meg ;)
 

DeletedUser

Vendég
Hát elindítottam egy próbatámadást az egyik szövetségesem ellen de ö erröl semmilyen jelentést nem kapott. Akkor mégiscsak az odaérkezés pillanatában szerez tudomást róla a megtámadott fél?
 

DeletedUser

Vendég
Nem jelentést kap az indításról, hanem megjelenik a játék ablakának bal felső sarkában egy lándzsa, továbbá a támadott város áttekintő paneljén úgyszintén megjelenik ugyanez a lándzsa.

... ahogy az a Súgóban is olvasható ... Jó lenne, ha használnátok, ha már egyszer Dragonrk és Messalina vette a fáradtságot és megírta.
 

DeletedUser5637

Vendég
Kérdés

Sziasztok !
Az lenne a kérdésem ha egy szövetséget megtámadunk lehet a szövetségnek másik szint adni úgy hogy minden nálam lévő szövetségi tag olyan színűnek lássa ?
Köszönöm a választ!
Üdv : Biszmark
 

DeletedUser

Vendég
A konföderációk fülnél van egy olyan, hogy "ellenségek".

Oda beírod az ellenséges szövi nevét, és akkor mindenkinél vérvörös színű lesz az adott szövetség zászlója.
 

DeletedUser

Vendég
De ha nem tudta akkor ez is a vélemény részéhez tartozik. Amúgy meg mindegy, hogy alapítói jogod van, ha a sz@r a szövid, de ha nem rossz, akkor alap, hogy jó :)
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Az a lényeg, hogy a semmittevő tagokat addig nógassuk, amíg részt nem vesznek a klán életében, különben a vezetőség a klán igazából.

Mindenesetre egy sz@r klánban tagnak lenni még rosszabb :D
 

DeletedUser5637

Vendég
Köszönöm mindenkinek!
Még most tanulom a játékot azért kérdezem :)
Ja alapító vagyok :)
 

DeletedUser

Vendég
támadással kapcsolatban

srácok elkezdtem meghóditani egy várost hogyan tudok csapatokat küldeni még? hogy a seregem segitségére legyenek? még 10 óra az ostrom félek addig tud annyi kardforgatót gyártani hogy visszaverje a támadásom és elpusztitsa a gyarmatositó hajom szval küldenék még embereket hogy lehet ezt?
 

DeletedUser

Vendég
Hali!

Ahhoz, hogy segítsed a foglalásodat (régi hódítási rendszerben), ahhoz támogatást kell küldened a gyarmatosító beérkezte utánra.

Ha bejutott a városba a gyarmatosító, akkor csak támadással lehet kiütni onnan, amire kardforgatókkal nincs sok esély :)

Illetve ha az általad foglalt játékosnak csak az az egy városa van, akkor nem kell aggódnod, mert a foglalás alatt lévő várossal nem lehet mit kezdeni, csak azt látja a régi tulaj, hogy meddig tart a foglalás, és mennyi/milyen egységek vannak a városban.
 
Fent