Tábor

Szertenétek?


  • Összes szavazó
    29
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser1598

Vendég
Következő, nagyon hasonló ötlet:

Helyőrség/tábor: Csapatok állomásoztatási helye. Olyan mint egy város, de csak csapatokat tud befogadni és kiküldeni, semmi egyebet nem tud csinálni, és a csapatok korlátozott mennyiségben, pl. max 500 darabszámban tartózkodhat ott. A bent lévő egységeket olyannak kell tekinteni, mintha a helyőrségben/táborban képezték volna ki őket, tehát bárhová elküldhetők, viszont a helyőrség/tábor tartja fönt őket, tehát a helyőrség/tábor népességében foglalnak helyet. A helyőrség/tábor eleve megkapja az 500 szabad népességet. Bármely városunkból küldhetünk oda egységeket. Egy sziget olyan pontján lehet fölépíteni, ahol várost is lehet alapítani, hogy hajók is lehessenek a helyőrségben/táborban. 12 óra építési idő, és pl. 20000 minden nyersanyagból és kell hozzá egy kultúrpont(!!!), lehetne hozzá egy plusz fejlesztést alkotni, minek fejlesztésével egységeinknek új parancsot adhatunk: helyőrség/tábor létrehozása. Csak az egységeinket kell elküldenünk oda az új paranccsal, és ők ott fölépítik a helyőrséget/tábotr. Maximum építési távolság az indító várostól számított 50 óra. Népesség nem kell hozzá, mert az odaküldött katonák építik (Itt lehet finomítani az ötleten, mert így, ahogy leírtam, 10 katona is ugyanolyan gyorsan építi a helyőrséget/tábort, mint 2000). Sokkal egyszerűbbek a túl távoli hódítások, vagy alapítások, vagy esetleges támadások, mintha egy messzi, 50 órára lévő városból indítanánk egységeket...
Na??? Vélemény??? (Tudnátok, ha ilyen most lenne a játékban, az számomra életmentő lenne...)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem az ötleted mint ahogy mondtad hasonlít a legelsőhöz. De nekem a tiéd teccik jobban :D :D :D ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
Köszönöm:) Azt írtam le, ami NAGGYON jól jönne most nekem:) Kényszer szüli a legjobb ötleteket...

Hátha ez is jó lesz:)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor Lordpb támogatom az ötleted:)

Amugy valaki véleményt?
 

DeletedUser

Vendég
Nekem tetszene, ha:

1. a táborban állomásozó katonák száma beleszámít a maximális létszámba,
2. a táborba mondjuk 10x annyi nyersanyag gyűjthető mint a katonák teherbírása,
3. a tábort a partraszállás pillanatától, megkülönböztető, mindenki számára jól látható figyelemfelkeltő színű zászló jelzi,
4. a táborból a partraszállástól számítva 24 óráig nem lehet a szigeten támadást indítani,
5. a tábor is kikémlelhető, támadható, kifosztható de már a létrehozás pillanatától,:D
10. a szállító hajók (csak a) táborból szállíthatnának mondjuk 10x átlagos mennyiségű nyersanyagot, ha katonák nem térnek haza vele.
 

DeletedUser

Vendég
Udv!

Nekem is hasonlo az otletem, de ne taborok legyenek, hanem varsok. Pl: A kovetkezo vilagban minden ember 2 varossal kezdene egy viz mellet a masik pedig bejebb a szigeten. Azokat a valukat ahova nem lehet gyarmatositot kuldeni lehetne egy kulon harcos es azt kellene vedeni. Szerintetek?
 

DeletedUser

Vendég
Nem tartom valószínűnek hogy ez megoldható. Sőt kisebb bajuk is nagyobb a fenntartóknak ennél.
Ezzel teljesen felborulna a játék. Aki most erős az ezután még erősebb lenne.
 
Fent