Szupport elérhetőségek

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Ide fogom beírni azon alkalmakat, amikor a szupport vezető éppen nem elérhető.

Kezdem is a mai nappal. Az elmúlt héten a sok esőzés miatt az adsl szolgáltatás hozzám akadozott, ahogy a hibaelhárítás is. Sajnos így a net hozzáférésem csökken és a válaszolási sebességem is (mivel a mobilnet azért jelentősen lassabb, mint az adsl). Remélhetőleg, hamarosan orvosolják a hibát és ismét teljes sebességgel tudom a kérelmeket megválaszolni.

Elnézést az ebből adódó késlekedésért.

Tisztelettel
Moira
 
Utoljára szerkesztve:

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A következő 5 napban szabadságon leszek. Ez nem jelenti azt, hogy nem fogok a kérelmekkel foglalkozni, hanem azt jelenti, hogy naponta kétszer fogom megválaszolni a kintlevő kérelmeket, ami lassíthatja az eljárást. Természetesen ez csak azokra a kérelmekre vonatkozik, amelyek kifejezetten a szupport vezető válaszát igénylik (prémium, másod fokú fellebbezés, hiba jelentés, fiók átadás).

Tisztelettel
Moira
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A pénteki napig betegszabadságon leszek, így elérhetőségem jelentősen csökken. Természetesen továbbra is minden nap ellenőrizni fogom a kérelmeket, ám azok elintézési ideje lassul. Megértéseteket köszönöm.

Tisztelettel
Moira
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Sajnos lebetegedtem, így erősen csökken az elérhetőségem. Sajnálom. A lemaradásokat behozom, amint ismét egészséges leszek.
Ez természetesen azokra a kérdésekre vonatkozik, amelyet csak én tudok ellátni. Türelmeteket köszönöm.

Tisztelettel
Moira
 

Moira

Ex-CM
Mindenkitől elnézést kérek, aki az elmúlt napokban választ várt tőlem. Sajnos kényszerű betegszabadságon voltam. Igyekszem mindenkire minél hamarabb sort keríteni. Köszönöm a türelmet.
 

Moira

Ex-CM
Előre jelzem, hogy július utolsó két hetében nem leszek Magyarországon (nem tudom, milyen internet elérhetőséget tudok szerezni erre az időre) és bár továbbra is naponta fogom intézni az ügyeket, azok, akik kifejezetten engem kérnek nem sürgős ügyben, kénytelenek lesznek várni. Kérek mindenkit, hogy ez alatt az idő alatt legyen türelemmel. Köszönöm a megértést. Természetesen a többiek ugyanúgy a rendelkezésetekre fognak állni.
 

Moira

Ex-CM
Emlékeztetőül: a következő két hétben erőteljesen csökken az elérhetőségem. Köszönöm a megértést.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Szeretném jelezni, hogy épp szabadságon vagyok, és ez az állapot még 7-ig tart el. Természetesen minden nap nézem a feladataim így is, de az internet illékony szelleme idén is játszik velem, ami a gyorsaságom jelentős mértékben csökkenti.

Legkésőbb éjszaka igyekszem minden aznap felmerült pontra válaszolni. Köszönöm a megértést!

Moira
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Elnézést a váratlan bejelentésért, de a mai nap és holnap délelőtt nem leszek elérhető. Utána minden kérdésre válaszolni fogok a kérelem rendszerben. Köszönöm a figyelmet.

Tisztelettel
Moira
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A következő napokban egy vezetőségi találkozón fogok részt venni, így elérhetőségem korlátozottabb lesz a megszokottnál. Köszönöm a megértést!

Tisztelettel
Moira
 
Fent