Szimulátor - honvágy

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A szimulátorban nem lehet beállítani támadó csapatra a honvágyat...

üdv
ap
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem lehet, mert mindenképpen a védőnek kedvez, és tökmindegy, hogy kirakta rá, na ezért nem lehet
 

DeletedUser

Vendég
Na most, ha engem támadnak, és sejtem h kb. mekkora erőkkel, és én mondjuk a támadókra honvágyat tettem... nna, akkor ezt nem tudom szimulátorral számolni.

Plusz. Ha én honvágyat teszek a csapataimra, pusztán azért h mindenféle támadóvarázzsal ne tudják őket abajgatni, nos, ebben az esetben is szeretném tudni h mire számíthatok a védekezővel szemben.

(Kérdezheted persze h miért nem váltok mondjuk Athénára, és teszek rájuk inkább hősiességet. Nem túl kényelmes dolog az isteneket váltogatni, elvész az áldás, satöbbi-satöbbi.)
 

DeletedUser

Vendég
Beírod a támadó sereget és ráraksz egy honvágyat. Ugyanaz történik, mint a másik kérdésedben, csak más seregekkel...
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem lehet beállítani a támadóhoz honvágyat, mert az mindenképpen a védőnek kedvez, és a beállítható dolgok mindig abban a sorban vannak, amelyik félnek kedvez(het)nek
Felső támadó, alsó védő.
Csak támadó: kedvező szél, hősiesség
Csak védő: honvágy, éjjeli bónusz, őrtorony
A többi mindkét félnél lehet erősítő tényező.
 

DeletedUser

Vendég
Áhá, tehát a kifordított logikát úgy kell értelmeznem h amennyiben a védőnél beklikkelem a honvágyat, az azt jelenti h esetünkben a védő a támadóra castolta a honvágyat... nyakatekert. :)
 
Fent