szigetküldetések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Mindenkinél ilyen drasztikusan megváltoztak a szigetküldetések? Arra gondolk, hogy ami eddig 1000-1500 nyersibe került az most 20K, Az eddigi támadó csapatok létszáma is 3-5-szörös lett, van olyan küldetés amelynek teljesüléséhez 13 óra kell. Kerestem a verziófrissités leirásában, de vagy figyelmetlen voltam, vagy nem volt benne.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia gg,

Én sem örülök neki, az új világon sokszor nincs 3000 nyersanyagom, hogy egybòl kifozessem.

A szerdai frissítésben megváltoztatták a tartalmukat:

"• A sziget küldetéseken javítpttunk (kihívások, számítások, folyamatban lévő küldetések):
- A játék állapotától függő kihívási szint;
- a kihívási szint pontrendszerét egyensúlyba hoztuk; és
- egyes küldetéseket újragondoltunk, megváltoztattuk a paramétereiket és nehézségüket."
 

DeletedUser

Vendég
Köszi!

Tényleg vakcsibe vagyok :) Valóban, néhány küldetés nagyon könnyen teljesíthető volt, azonban most egy kicsit a ló túlsó oldalára estek át. Az, hogy 620 ember támad, az hogy 13 órát kell várni, és a nyersanyagár növekedése is kicsit túlzó. Pont a szigetküldetések miatt hagytam pár szekeret a jelzős városokba is. Most olyan szigeten ahol 1 városom van, vagy csak jelzős illetve biris város van, támadást igénylő szigetküldetést nem tudok megoldani, a védekezést igénylő küldetésnél is majd támogatást kell oda küldenem.
 

DeletedUser8461

Vendég
A matematikai kérdés volt az egyik kedvenc küldetésem, mert ott nyersanyagért lehetett kikényszerített hűséget szerezni. Akkor most oda kell figyelni, hogy mi történt.
 

DeletedUser9415

Vendég
Nekem is lenne egy kérdésem ami a témához kapcsolódik:
Ha olyan szigetküldetés van ahová egységeket kell küldeni, akkor az egységeket vissza lehet hívni, vagy ott maradnak örökre?:confused:
Előre is köszönöm a választ!
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Zsolt,

Ha a küldetésben előírt mennyiségű egységeket elküldöd, teljesíted a feladatot, és a jutalmat elfogadod, a küldetés eltűnésekor az oda küldött egységeid automatikusan hazaindulnak.
 

DeletedUser

Vendég
Csak annyi kiegészítésként, hogy nem is kell elfogadnod a jutalmat, az egységek a beérkezés után azonnal visszahívhatóak.
 

DeletedUser8461

Vendég
Nem szoktam a felháborodás erejével élni, de úgy érzem, ezzel a frissítéssel most igencsak túlzásba estek a fejlesztők;

1gWmq.png


Azon a szigeten, amelyiken ezt a küldetést kaptam, egy 3000 pontos városom van. Kíváncsi lennék, hogy mennyit kéne fizetni egy 13.000 pontos városnál.

És itt egy másik gyorsan, most kaptam, ugyan azon a szigeten:

1gWn3.png
 

DeletedUser9196

Vendég
Az istenek gyermeke küldetésnél, a megnövelt áldástermelésért 10800 ezüstöt kér.
Ez egy kicsit túlzás nem?
 

DeletedUser8461

Vendég
Mi is arról beszéltünk, hogy kicsit túlzásba estek a fejlesztők. De ahogy nézem, a következő frissítés nem orvosolja ezeket sajnos.
 

DeletedUser

Vendég
Most fizettem egy felgyorsított toborzásért 8100-8100-4600 nyersivel :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Képkivágás II..JPG
Képkivágás.jpg


Hát igen szerintem is átestek a ló másik oldalára.
Ezért régen max.: 500 fizettem.
 

DeletedUser

Vendég
Lesz majd 600 feletti igény is :) Oldd meg biris vagy jelzős várossal.
 

DeletedUser9302

Vendég
Hát ezt újrakellgondolni az fix.
Próbálk egy matematikailag helyes, de elfogadható állapotot keresni.
Csak az idő :(
 
Fent