szerver üzemzavar?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kicsit lehetne javítani a szerver "megbizhatóságán".

Egyfolytában lefagy, belassul, nem elérhető.
 

DeletedUser

Vendég
Jó lenne ezzel a szerverrel valamit kezdeni, mert most már minden este szinte lehetetlen játszani vele.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
igen,nem tudok belépni!
mikor belépnék,lassan betölt-error-frissítem-nincs ilyen játékos!
 

DeletedUser

Vendég
Hát ami ma megy az már tarthatatlan! Ilyen állapotok mellet eszembe nem jut, hogy fizessek a játékért!
 

Moira

Ex-CM
A kényelmetlenségekért elnézést kérünk. A játék fejlesztők már dolgoznak a probléma orvoslásán. Türelmeteket köszönjük.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük! Ezt a kis kellemetlenséget leszámítva nincs ok a panaszra!
 

DeletedUser

Vendég
Igen. Ezzel egyetértek. A játék nagyon király.
Ha ez a szerver dolog helyre áll maximálisan elégedett leszek:))
 

DeletedUser

Vendég
Más se tud meghívót küldeni? Ezt dobja vissza:
"Belső hiba lépett fel. Kérjük, próbálkozz később."
 

DeletedUser

Vendég
üzem zavar???

sziasztok!
A mai nap folyamán többször is lefagyott a rendszer és nagyon belassult de a legnagyobb problémám, hogy az egyik npc falut ami már régebb óta támadtam ismét támadva 31 kardosommal csak arra lettem figyelmes, hogy a seregem eltűnt.
Érdeklődnék, hogy ez hogy lehet??
Furcsálom, hogy elötte semmilyen veszteség utána pedig egy komplett szakasz csak úgy oda lesz??
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
A mai nap folyamán többször is lefagyott a rendszer és nagyon belassult de a legnagyobb problémám, hogy az egyik npc falut ami már régebb óta támadtam ismét támadva 31 kardosommal csak arra lettem figyelmes, hogy a seregem eltűnt.
Érdeklődnék, hogy ez hogy lehet??
Furcsálom, hogy elötte semmilyen veszteség utána pedig egy komplett szakasz csak úgy oda lesz??

Mekkora volt a falu hangulata és ereje mikor támadtad?
 

DeletedUser

Vendég
hangulata: 64% erő 30 % fölött.
Valami itt nem stimmel elötte is jártam ugy hogy veszitettem néhány egységet ez természetes, de egyszerre 31 kardost elveszíteni egy nem játékos város ellen:)
sajnálom, hogy nincs már meg a jelentés.
 

DeletedUser

Vendég
Hát ha jól tudom 60% környékén már előfordulhat bukta. Hallottam már másoktól is, hogy pl. 62%-nál buktak. Azért jó lenne ha meglenne a jelentés mert lehet hogy az a 64% a mondjuk 61% volt:)

Ha jól tudom ez a 60% nem egy élesz határ. Ez alatt nagy a lehetősége hogy fellázadnak a falvak, de 60% környéki értéknél is előfordulhat. Én 70% alatt nem megyek NPC (na én is átveszem:)) falura.

Ez a te személyes balszerencséd akkor hogy mindet buktak. Pont annyian lázadtak fel, hogy leszedjék az összes egységedet. Nekem is volt ismerősöm aki huszonvalahágy egységet bukott egy alkalommal.
 

DeletedUser

Vendég
én összesen 41 kardost buktam már így,sokat erősítés közben,60%-nál is..(én 42-re emlékszem de a falnak van biztos igaza:D )
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen. Aki 60%-nál és környékén megy kirándulni a környező tanyácskákba annak számolnia kell azzal, hogy a katonái kapnak pár vasvellát a hátukba.:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Az lenne a kérdésem meddig nem lehet használni a játékot?
Már csak azért is mert belépést elfogadja de csak kapcsolódna ha tudna. :(

Kicsit ki egészítem. Mivel nem wint használok ha nem linuxot.
De a Firefox, Google Chrome, Opera, Rekong amit néztem. Sajnos egyikkel sem megy! :(

Amit lehet mindent ki próbáltam rá sajnos mind negatív nem megy semmivel!

Megnéztem másik gépen is más rendszer más böngészőkkel de azt kell megállapítanom, hogy semmivel nem megy számomra a játék lassan 48 órája. :(
Próbáltam újra regisztrálni de az is csak nem látott sikert semmilyen téren.

Ha vannak tiltások egyáltalán azt hol lehet megnézni???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szerintem azért lassul be a szerver, mert minden animációt és képet ezer meg ezer játékosnak le kell töltenie a szerverről. A megoldás egy GFX csomag lenne, amit lementünk a gépünkre és beállítjuk, hogy mi az elérési útja. Innentől a szerver nem lenne túlterhelt. Ha vannak "titkos dolgok" a játékban, azok nem kerülnének bele a csomagba.
 

DeletedUser

Vendég
Böngésző hiba!

Ez 100%ig böngésző hiba!
Tegnap a Mozilla Firefox 5.6os verziójával:
506(vagy 500) ERROR
Internet Explorer 8:
506(vagy 500) ERROR
és ezeknél a böngészőknél a következő lépésekkor kapcsol le:
Jelentések, Üzenetek, Szövetség ->Tagok
Google Chrome:
Tökéletesen működik semmi hiba.
Opera:
Nem próbáltam.
Safari:
Nem próbáltam.
:cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent