Szerencse százalék értékének változtatása esetleg eltörlése

DeletedUser

Vendég
Teljes mértékben támogatom.De tovább megyek sokan keverik ezt dolgot.Azt mondják hogy a prémiumnak semmi köze nincs hozzá.de hogy nem.Aki aktiválja a kapitányt és a parancsnokot máris előnyt élvez. Argó még hozzájön sziget küldetés plusz akadémián ki fejlesztett dolgok és máris egy - szerencsével is nagyobbat üt, hatványozódik minden.Tehát semmi szükség a szerencsére.A morál más az kézzel fogható védi a kisebb játékost.Teljes vissza élésre ad lehetőséget a szerencse.Ami már most is kézzel fogható. Pl. van egy játékos 5 várossal nekiáll foglalni az ellenséges szövitől és sorba átadja a várósokat.Mindig kis morállal és nagy általánosságban még - szerencsével támadható.Ezzel visszaélve szét veri a játékot.Ha a szerencsét legalább kivennék a morál még akkor is marad de már nem olyan nagy probléma.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az egész szerencse rendszert meg kellene szüntetni!
 

DeletedUser9709

Vendég
Szerintem pedig sok játékosnak igenis sokat számít ez a kis segítség is, amikor olyan játékos akarja foglalni egyetlen városát, akinek van már min. 10-15 városa. Elhiszem, hogy dühítő lehet az ilyen támadónak a sok veszteség, de ha ez annyira zavarja őket, akkor azt ajánlom nekik, hogy keressenek magukhoz méltóbb ellenfelet (már amennyiben ugye hajlandó vállalni a kockázatot, hogy egyenértékű játékossal szembe szállva nem biztosított 100 százalékig a győzelme). Elhiszem, hogy ezzel kapcsolatban is vannak visszaélések, de manapság mivel nem élnek vissza az emberek...
 

DeletedUser

Vendég
A szerencse nem függ attól tapasztalataim szerint,hogy mekkora játékost támadok.Ezért nem lehet mondani,hogy segíti a kicsit!

15 városból támadok akkor nem nagyon fog számítani a szerencse a kis játékosnak,a támadónak növeli a veszteségét maximum!
A kicsinek akkor is annyi!

Nagyobb ellenfélnél már felboríthatja a támadás kimenetelét.Egy lassú szerveren nagyon sokáig tart 200 feletti jelzőt egy városban kiképezni!2 es szever esetén 20 kikötővel és tenger hívásával napi kb 30 jelzővel lehet számolni.200 jelző esetén -30 as szerencsével 60 jelző ment a levesbe azaz két napi képzés!

Általában a 200 feletti jelzős támadásaimnál már örülök,ha -20 alá nem megy a szerencse.Kivétel amikor kitérnek,mert akkor adja a pluszos szerencsét!
 

DeletedUser9709

Vendég
Elnézést kérek, igazad van, összekevertem a morállal... de ettől függetlenül sem venném ki a játékból. Mit ér a játék egy kis izgalom nélkül?
 

Moira

Ex-CM
Az eredeti téma indulása óta annyi változás történt a szerencsével, hogy míg eredetileg teljesen véletlenszerű volt, most már súlyozott. Így az értékhatárok ugyan nem változtak, de 0 körül súlyoztuk az esélyeket, így sokkal ritkábban számítható kiríváó érték megjelenése, és inkább 0 körüli számokkal kell számolni. Ugyanakkor mivel itt véletlen szám generálásról van szó, nagy átlagban egyenlítődik ki a szerencse, így előfordulhat, hogy valakit jobban súlyt a hátrány, mert a véletlen nem segítette.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem támogatom.
A való életben is sok múlik a szerencsén és ott is lehet pozitív és negatív hatása. Akkor itt miért ne legyen. Aki a kiszámíthatóságot igényli az egyszerűen a játék lényegét hagyja figyelmen kívül. Ha mindent előre ki lehet számolni akkor hol az izgalom. Ez egy játék gyilkos ötlet.
Iroas
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ha már bezárják Achillest,akkor nyitnak helyette másikat?Szerintem jó lenne 2-es sebességgel,6 istennel és a "Hősi stratéga" kitüntetéssel.
Szerintem sok régi játékos visszajönne évek után is,ha létrehozna a szerver egy ilyen világot.

Anna
 

DeletedUser10430

Vendég
Kedves Anna!
Én nem vagyok moderátor, de szerintem rossz helyre írtad.
Nyílván azért zárják be a világot, mert nem hozta meg egy ilyen típusó szerver a várt sikert! Üzemeltetni sem érte meg.
Nyílván, ha egyszer nem működött, nem fogják újra elkezdeni elölről...
De, úgy tűnik, a zavazás, hogy nem igen lesznek csodák, ha megnézed.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én csak ötletet adtam és nem pontosan neked,hanem annak a több ezer játékosnak akik nem szavaztak,de játszanak Achillesen.Az eddigi szavazók száma nem tükrözi a többség hozzáállását.Van olyan aki még unalmában sem lép be ide és olvasgatja a hozzászólásainkat ami kb:20%-30%-a az összes játékosnak.
A válaszleveles felmérés sokkal okosabb megoldás lenne,de az........................hosszú!
 

DeletedUser10430

Vendég
Attól, hogy nem nekem szól, még nem érné meg.
Emellett, nincs szó töb ezer játékosról, összesen nem játszanak ott 2000-en.
És, sok az inaktív (pl. én is ott)
 

DeletedUser10568

Vendég
Jót tesz a szerencse,de azért lehetne egy sereghatár pl.500 népesség fölött csak +-25%,750 népesség fölött csak +-20%,a maximum meg 1250 népesség ahol +-10% lehet a szerencse.így minél nagyobb a hadsereg,annál kiegyensúlyozottabb a csata.szerintem ezt a támadó sereg határozza meg,hiszen ha a védő látja hogy nincs esélye kiküldheti az egységeit.emiatt a támadó múljon.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent