Szerencse százalék értékének változtatása esetleg eltörlése

DeletedUser8833

Vendég
Sziasztok !
Bizonyára már ti is sokat mérgelődtetek a kapott szerencsék miatt.
Volt aki azért mert túl jó szerencsével érkeztek hozzá , volt aki azért mert túl kevéssel érkezett a célpontjához.
Javasolnám hogy a szerencse eddigi + - 30 százalékos értékeit mérsékeljék + - 10 százalékra vagy töröljék el teljesen .
Így sokkal kiszámíthatóbbá válna a játék és kevesebbet bosszankodnának a játékosok .
 

DeletedUser

Vendég
Jó ötlet, támogatom.
+- 10% körül még lehetne áldással kiegyenlíteni a kapott negatív szerencsét.
 

DeletedUser9660

Vendég
Jó ötlet, támogatom a +- 10% még elfogadható de a törlés lenne az igazi :)
 

DeletedUser9661

Vendég
Sziasztok
Nagyon jó ötletnek tartom!
Támogatom az indítványt + - 10% jó lenne,de az eltőrlés is megoldás lehetne! :D
 

DeletedUser

Vendég
Én nem támogatnám.
Persze bosszantó az én részemről pl.,ha (régi foglalásnál) Felszabadítani indítok egy városnyi jelzőt és az -28 vagy -30 szerencsével érkezik meg ezért nem szed k annyi biremát mint szeretnénk,de fordított esetbe,ha engem akarnak kiütni a foglalásból kifejezetten örülök ,ha ilyen szerencsével jönnek a jelzők.
Szerintem jól van így ahogy van és azért nem mindig mínuszos a szerencse
 

DeletedUser9231

Vendég
Támogatom az ötletet! 75-80%-ban -20 alatt szokott lenni a szerencsém. Már szinte extázisba kerülök, ha nem kapok -20-nál alacsonyabbat.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem Támogatom!


Mindennek van előnye és hátránya.
Okkal tervezték ilyenre,:

Ennek a képlete az alábbi: [(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]*100

Okkal tették ilyenre, hogy kiegyensúlyozza kicsit a játékot.
Lehet, hogy nem igazság, mert nem szerencséből van több városom mint másnak, de azért a 100 várososok, ne 1-10 várososokat foglaljanak.
Tehát 30% nem a világ a húsz még esetleg elmehetne, de a 10-nek már nincs értelme.
Akkor inkább ne legyen.
 

DeletedUser8833

Vendég
Nem Támogatom!


Mindennek van előnye és hátránya.
Okkal tervezték ilyenre,:

Ennek a képlete az alábbi: [(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]*100

Okkal tették ilyenre, hogy kiegyensúlyozza kicsit a játékot.
Lehet, hogy nem igazság, mert nem szerencséből van több városom mint másnak, de azért a 100 várososok, ne 1-10 várososokat foglaljanak.
Tehát 30% nem a világ a húsz még esetleg elmehetne, de a 10-nek már nincs értelme.
Akkor inkább ne legyen.

Kedves Darkest te össze kevered a morállal !!! Én a szerencsére gondoltam .
De ha már itt tartunk a morálban is lehetne változás .
Például időhöz kötném ha valaki már 1 éve játékban van és mindig csak 5 várossal bohóckodik komoly szövik közepén annak már ne járjon az -e fajta védelem .
 

DeletedUser8693

Vendég
A szerencse pont azért van, hogy ne legyen kiszámítható egy csata.
Bár én örülnék neki a legjobban ha mérsékelve lenne +- 10-re.
De az, hogy bosszantó és kiszámíthatatlan, nem tartom elég nyomós oknak, hogy kivegyék a fejlesztők.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom mert 60% morál esetén és -20% szerencsével már szinte kivégző funkcióként müködik a támadás.
Ezért van ennyi védőre beálló játékos, főleg Achilles szerveren ahol szinte sport szerüen üzik szövetségi szinten.
 

DeletedUser

Vendég
Jó ötlet! +-10/+-15re mérsékelném, azért meg nem szüntetném, mert lenne bent legalább egy kis izgalom.
Így van, ZsoltCork által leírtak abszolút megölik a játék élményét.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom. A kiszámíthatóság szerintem nagyon fontos dolog, hisz itt tervezni kell. Az hogy bosszantó, pont abból adódik, hogy kiszámíthatatlan. Amennyiben 200 jelzővel támadsz egy olyan várost ahol van 400 biréma, akkor 0%-os szerencsével 227-t ütsz ki - nem számolva döfőorrt, tornyot és kapitányt - amennyiben +30%-os a szerencséd akkor ez a szám 312, míg -30% esetén 148. Tehát egy 2000 fős támadásod esetén a szerencse akár 1312 népességnyi különbségű eredményt is okozhat. Az rengeteg! Egyetértek a javaslattal, hogy szerencse kell a játékba, de nem ilyen mértékű.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom én is a mérséklést +-10/+-15 szintre. A korábbi hozzászólók már leírtak mindent, a támadók mindíg hátrányban vannak a mínuszos sorozatok miatt.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem Támogatom!

Sajnálom, de azért ennyi kell.
A 20-at még Támogatnám, de a 10-15-nek már nincs értelme.
Jobb ha nem kiszámítható a csata.


Azt viszont lehetne, hogy külön paraméter legyen és lenne szerver ahol nem lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Darkest mondta:
Azt viszont lehetne, hogy külön paraméter legyen és lenne szerver ahol nem lenne.

Támogatom
Még lehetne olyan is, hogy szerverenként változó legyen a százalék mértéke.
 
Fent