Szenátus és építés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Egy apró, de azért mégis nagy hibát találtam.

Ha az építési sorba beteszem a szenátus egy következő szintjét, majd utána teszek még be mást építeni, akkor miután felépült a szenátus, nem csökken az építési ideje az utána levő építéseknek.

Tudom, hogy azért, mert akkor számolta ki a rendszer az építési időt, amikor a szenátus még alacsonyabb szinten volt, de ez egy apró fejlesztés lenne, hogy ha a szenátus szintjét emeljük, akkor számolja újra az építési időket, mert akár órákat nyerhet vele az ember. (főleg ha két szintet húz fel egymás után a szenátusból)

Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Építési idő

Nálunk is jelezték, hogy az építkezéseknél kiírt idő és a valóságos megépítési idő nem egyezik meg.

És ezek a jelzések a szenátus építésétől függetlenek.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy rosszul láttam, de onnan már kisebb az építési idő, hogy beraktad az építési sorba. Tehát nem onnan számolja, hogy felépült, hanem hogy bekerült az építési sorba.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor nem csak engem idegesít,hogy nem lehet kalkulálni az építési időkkel.Ez kicsit megnyugtat,de a hibát nem javítja:mad:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
epites sebesege

a wiki-n a Kőbánya 25 re emelese 15-os Szenátusal 6:45:33 ba telik

a szenatusom 19 es es kivan fejlesztve az emelo ami meg 10% -kal kevesebb idot jelent elmeletileg es igy a fejlesztes idotartama 8:19:22 kerem az adminokat nezenek utana, valami nemjo eloreis koszonom .
 

DeletedUser

Vendég
Nem az 1-es játéksebességhez illeszkedő idő van odaírva ezért nem stimmel.
 

DeletedUser

Vendég
Emelőt csak a Szenátus fejlesztésénél tudod használni, más épületekre nem vonatkozik a +10%.
 

DeletedUser

Vendég
Véleményem szerint ez nem igaz.

Jómagam úgy vettem észre mikor kifejlesztettem, hogy az összes épületre vonatkozik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
"10%-kal növeli az építési sebességet a szenátusban"

tehát nem a szenátusnak hanem mindennek ami azon belül van épület.
 

DeletedUser

Vendég
dehat a betaval sem egyezik hmmm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akkor passzolom ! közben én is találtam hasonlót !
nem egyezik a raktárkapacitás a súgóbelivel! (se a +2.500-al se nélküle.)

Reméljük a support meg sasólja ezeket
 

Moira

Ex-CM
A súgó nincs kész, és sajnos az elmúlt időben nem tudtunk rá külön figyelmet fordítani. Köszönjük azokank, akik adatokkal frissítették.

Több helyen is írtam, hogy az adatok nem fedig még a valóságot, mert a német és angol súgó adatait használtuk fel és még nem jutottunk el oda, hogy ellenőrizzük a magyar szerver tényleges adataival.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is lenne egy észre vételem. Vermet építettem és 3:01 percet írt ki hogy ennyi idő alatt megépíti, erre meg valami 1óra 54 perces építési időt csinál. Ezt nem értem tud rá valaki valamit rá mondani.
 

DeletedUser

Vendég
hanyas szintű verem? meg volt-e még előtte valami az építési listában?
 

DeletedUser

Vendég
Hát a verem akkor lett 1.szintű. És igen volt előtte épület!
 

DeletedUser

Vendég
és nem lehet, hogy abból az épületből volt még 1 óra 51 perc hátra? te nem teljesen a gépre koncentráltál és így tűnt úgy, hogy a verem építése tart magában ilyen sokáig ?
 

DeletedUser

Vendég
Hát biztos hogy nem mert a számláló kíírta az egy órás időt a veremnél is meg a másiknál is.
 

DeletedUser

Vendég
Az akkor rendben is van: az elsőre kiírja pld. 01.54 van hátra, a másodiknál ehhez hozzáadja a 3 percet és kiírja neked, hogy 01.57.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent