Szellemváros kereső

DeletedUser9415

Vendég
Sziasztok!

Összefoglaló:
Az ötletem, hogy a Hyperborea, vagy más harci világokon lenne egy szellemváros kereső.

Jelenlegi állapot:
Nincs bevezetve.

Leírás:
A Hyperborea világon lenne, de lehet más világon is, egy szellemváros kereső, ami a ranglistában foglalna helyet. Itt pontok szerint volna a rangsorolás, és a tenger számát is mutatná a város mellett, tehát a legnagyobb szellemváros van elől, és így tovább csökkenő sorrendben. Ez olyan volna mint a játékos ranglista, csak szellemvárosok volnának benne.

Visszaélések megelőzése:
Ezzel nem lehet visszaélni.

Vázlatrajzok:
A ranglistában lenne Szellemváros névvel.

Érvelés:
A Hyperborea világon csak szellemvárost lehet elfoglalni, és ez megkönnyítené a szellemvárosok megkeresését.


Nyilatkozat:
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Praktikus ötlet és hasznos is. Nem csak a békés világban lenne népszerű, másik világokban is lehetne használni. Annyi kiegészítést tegyél esetleg mellé, hogy a listában fel lenne tüntetve a tenger száma, ahol a szellemváros megtalálható. Támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Azzal kiegészítve amit gg senior mondott én is támogatom
 

DeletedUser9302

Vendég
Én is a tengerre gondoltam.
Támogatom!
Nagyon hasznos lenne!
Köszönöm, hogy benyújtottad!


thisisgrepo thisisgrepo thisisgrepo
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9305

Vendég
Nem támogatom mert akkor egyszerre vagy 50 ember ugyan azt a nagy pontú várost támadná...
 

DeletedUser9415

Vendég
Tiszteletben tartom a véleményed, de lenne ehhez hozzáfűznivalóm. :)
Igaz, hogy már hamarosan egy éves az ötlet, de ha mégis bevezetnék akkor: ha többen támadnak egy szelemvárost, izgalmasabb lenne. Bár nem hinném, hogy a keresővel 50 ember ugyanazt a szellemvárost nézné ki magának (nincs a közelben, a társa már foglalni akarja, nincs kp-ja stb.), de semmi sem lehetetlen. :)
 
Fent