Szavazás: Agresszív világ hódítási rend

Agresszív világ foglalási rendje

  • Régi hódítási rend

    Szavazatok: 66 52,4%
  • Új hódítási rend (lázításos megoldás)

    Szavazatok: 60 47,6%

  • Összes szavazó
    126
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A foglalással csináljatok valamit, mert ez a lázongásos figy-fene nem működik. Többen is írták a szövimben hogy nem lehet befoglalni.

Én olyat javaslok, hogy a sereggel kelljen küldeni egy gyarmatosító hajót, és ott lenne a "Város elfoglalása" lehetőség. Ha legyőzik a védőket, akkor ott maradnak X ideig, és ha addig nem űzik ki őket onnan, akkor övék a város. Ezt jelezhetnék úgy hogy ostrom alatt. Ha egy harmadik játékos elveri az ostromlókat, akkor a csapatai ott maradnak, és azé a város, akinek a csapatai ott tartózkodnak amikor az időzítő lejár.

El kell ismerni hogy akinek egy faluja van az csak abban reménykedhetne, hogy szövijéből valaki felszabadítja, de hát ezért agresszív nem?
 

DeletedUser

Vendég
de a foglalást szenvedő nem járna jól, ha az foglalja el a városát, aki megmenti a foglalótól...:D
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ezért vissza lehetne hívni az egységeket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hali.
ÁSztem se igazán jó ötlet az,hogyha az foglalja el a várost akinek jelenleg ott a csapata.
Mert akkor semmi küzdelem, izgalom nincs benne és tényleg nagyon rosszul járna az akinek épp a városát foglalják vagy éppen elcsaklizzák előle a várost amibe elég sokat beleáldozott. Ennyi lenne a véleményem :)
Am meg a világgal kapcsolatban Régi vagy új. szinte, ha úgy nézzük ugyan az, mivel, hogy mindkettőnél elég sok az elvárás amit teljesíteni kell.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem az a gondom az új foglalási rendel,hogy akinek van egy jobb szövetsége és még ott van neki is 12 óra felkészülni,de mivel 25 városfal és torony is van az illetőnél ezért képtelenség befoglalni mivel, ha megölöm lázításnál az összes katonáját akkor holnap mikor mennék foglalni addigra megint nem fog sikerülni...
Egyszerűen lehetetlen elfoglalni néhány embert....:mad::mad:
Én maradnék a réginél...
 

DeletedUser

Vendég
hát nekem volt 25-ös falam, tornyom mégis befoglaltak. Az már más kérdés, hogy kaptam 8000 harcipontot 20 támadásból és a foglalómnak volt 100.000 pontja, de ezek már csak részletek:D
 

DeletedUser

Vendég
csak ismételni tudom magam..
ha agresszív világ akkor csak is a régi hódítási rend jöhet szóba. mi abban az agresszív, hogy 12 (vagy teljesen mindegy mennyi) órát adok felkészülni a foglalás ellen? :confused:
arról már nem is beszélve, hogy ha agresszív játékról beszélünk akkor igen is kiütni kelljen a foglalót nem pedig bevédeni a foglaló ellen a várost.
elvégre mitől agresszív egy játék, attól hogy mindenki csak védekezik, vagy attól, hogy mindenki folyamatosan támad? :p

megértem, hogy sokaknak roppant nehéz volt felfogni az egyébként tök egyszerű régi foglalási rendet, de ha már tényleg egy pörgős agresszív világot szeretnénk akkor felejtsük már el az új foglalási rendet.
amúgy kiváncsi leszek azokon a szervereken ahol az új foglalási rend van, mit fognak csinálni a játékosok mikor elfogynak a lámák akiktől most még lehet foglalni és csak a jó összetartó klánok tagjai lesznek játékban. mert egy ilyen klántól szinte lehetetlen foglalni az új foglalási rendben. a vége az lesz, heti szinten 1-1 város lesz foglalva klánonként. :D ez aztán az agresszív játék.. :p
 

DeletedUser

Vendég
Régi hódítási renddel és 200-250 létszámú szövetségi limittel jobb lenne szerintem, mert:
-új hódítási rendnél sokesetben képtelenség foglalni, még egy 100 fős szövetségi összefogással is.
-50 fős szövetség = 5 szigetnyi játékos max, amíg ha nagyobb a szövetség, több tengerre is kiterjesztheti hatalmát, csak meg kell válogatni Stratégiailag, hogy hol milyen játékost hív meg a szövetség, hogy tudják támadni a környéküket mindig. Tehát nem ész nélkül hívogatni tagokat, mivel Stratégiai Játék. (akkorsem, ha 500-as a létszámlimit.)
 

DeletedUser

Vendég
Én csak akkor megyek Epsilonra ha agresszív lesz és régi hóditási rend mivel én nem fogok ott is kinlódni hónapokig,hogy 5-en elfoglaljunk valakit....
Remélem az lesz mert haverokkal szívesen mennénk oda :)
 

DeletedUser

Vendég
Jah és még az lenne a kérdésem egy admintót,hogy mindenképpen az a foglalási rend lesz amelyikre több a szavazat?(azzal tisztában vagyok,hogy csak az agresszív részre vonatkozik:))
 

DeletedUser

Vendég
Szavazástól fog függni, hogy milyen hódítási rend lesz bevezetve, ha régi győz, akkor az lesz.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valóban vannak problémák ezzel a 12 órás lázongásos dologgal, a régi foglalás meg sehogy se nyerő. Főleg a nevető harmadikos megoldás.
Az én opcióm valahol a kettő között lenne:
Legyen lázítás, de csak 6 vagy 8 óra, utána érkezhet a gyarmatosító 12 órán keresztül. Így elég agresszív lehetne a dolog és messzebbi célpontokat is el lehetne érni.
 

DeletedUser

Vendég
A régi foglalási rend lenne a jobb, különben nem megyek :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem neked van igazad Áronidasz. Jó ötlet amit javasoltál. Szerintem is legjobb lenne ha rögtön foglalni birnánk, ahogy legyőztük. Mert elvégre ha győzelem, akkor legyen GYŐZTES az a valaki. :) Még1 szer jó az ötleted :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent