Szövetségi társak egymás közti online játékának lehetősége

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Szövetségi tagok egymás közti játékának lehetősége.

Jelenlegi állapot
Ötlet.

Leírás
Arra gondoltam, ha online sakkozni, pókerezni, biliárdozni, bowlingozni, kártyázni stb. szeretnének egymással egy szövetségen belüli játékosok, ne kelljen külön oldalakon játszani, lehetne ez a grepolison belül is.
Ez rengeteg lehetőséget rejt magában, ezért kifejteni és részletezni nem is lehet, mert majdnem hogy egy külön világ.

Visszaélések megelőzése
-

Vázlatrajzok
-

Érvelés
Egy normális szövetségben a társak meg szeretnék ismerni egymást és más körülmények közt is szeretnének találkozni (ha olyan a csapat), ez pedig még több szórakozásra, játékra, időtöltésre ad lehetőséget ennek kapcsán, és nem válik unalmassá egy idő után a grepolis, hanem mint egy igazi klubbá válik.
Érvelésként még megemlítem, hogy egy megfelelően kivitelezett applikációval és kihasználva ebben a témában rejlő lehetőségeket eséllyel pályázna a játék újra az év legjobb MMO-s játék címére, nem mellesleg egy igazi megújulást jelentene.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser8585

Vendég
Erről van egy konkrét elképzelésed? vázlatrajz a fejedben? és hogy hogy lehetne megvalósítani? ,és hol legyen?
egyébként jó ötlet lenne DE:

-alapvatően nem dob fel semmit mert a sakknak a bowlingnak semmi köze a játékhoz és a tagok ettől nem lesznek aktívabbak a fórumon.álatlában a szövetségekben be kell mutatkozni van fórum és chat ahol meg lehet ismerni egymást nem hiszem hogy egy sakkjátszma közben ez jobban menne
-nekem nem lesz unalmas a játék legalábbis a sakktól meg ezektől biztos nem lenne izgalmasabb továbbá nem ez a játék lényege.
ha ilyet szeretnél akkor keress egy ilyen online játékot
-ha ez be lenne vezetve akkor is legyen valóságghűbb legyen a játékhoz való,valami ókori görög nem pedig bowling mivel az nem létezett!
-azon kívül én ezt egy event fomájában képzelném el amiben az ,,uralkodók" versenyeznek egymással,megmutatják mit tudnak a győztesek meg jutalmat kapnak!
de ha ragaszkodsz egy szövetségen belüli játékra akkor az inkább legyen vmi tombola,lottó vagy vmi sok ideig tartó verseny!
ÍGY TEHÁT SAJNÁLOM DE EZT AZ ÖTLETET AZ ÁLTALAD LEÍRT FORMÁBN LESZAVAZOM!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszi a hozzászólásod, viszont:
Kedves Játékosok!

Egy kis módosítást eszközöltünk az ötletekkel kapcsolatban.
A felvetett ötletek nem lesznek szavazásra bocsátva, hanem havonta egyszer összegyűjtjük őket és továbbítjuk a fejlesztők felé.
Azt továbbra sem tudjuk garantálni, hogy minden ötlet bevezetésre kerül, mivel a rendszernek is vannak korlátai, de minden ötletet szívesen fogadunk.

Üdvözlettel
A Grepolis Support csapata

Amit felvetettél, hogy akkor még nem volt bowling, nyilván, lengőteke viszont igen, ámbár csak példálóztam, felőlem snóbli is lehetne, a lényeg az volt, hogy szövetségen belül el lehessen ütni az időt egymás társaságában máshogy is, hiszen 1 világot végig játszani nem 2 nap.
Ezért nagyvonalakban vázoltam valamit és "Jelenlegi állapotnál" Ötlet-et jelöltem meg, mert én alapvetően játékos és nem tervező-fejlesztő vagyok, még csak aranyat sem osztanak, hogy dolgozzak egy felvetésen túl ezért.
 
Fent