Szövetségi fórum

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziaztok!
Lenne egy kérdésem.
Azt hizem volt vagy még tart a verzió frissítés és ennek következtében a szövetségi fórum össze csúszott magyrul nem lehet használni.
Kérdés ez bug vagy hiba?
Mikor lesz kijavítva?

Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok:) lenne egy klán búg!
na szóval: a Frissítés után beléptem a városomba és néztem a klánunk fórumát!
És tudjátok nállunk vannak ojanok hogy Bevezetás szórakozás kereskedés stb:és ezek ott felül össze vannak keveredve és nem lehet rákattintani semejikre! Szerintem valami gond lehet vele mert a frissítés elött tökéletesen működő képes volt a Fórum de most nem!!! Szerintem a frissítés közben történhetett valami gond!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nálunk ugyanez a helyzet, felül egy csíkban a témák nevének az első betűje jelenik meg, de ha rákatt valamelyik betűre legalább a topicok megjelennek...csak iszonyú ronda és elég macerás így megtalálni valamit:(
 

DeletedUser

Vendég
igen igen nekünk is pont ez van nagyon zavaró nemlehetne vissza csinálni a régire?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Egy másik helyen már jelentem össze van csúszva az egész és nem lehet így használni.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek.

Azt vettem észre, hogy az iménti server frissítés hatására, a szövetségi fórumban összeborult minden. A topikok teljesen átláthatatlanok lettek és csak kezdőbetűik olvashatók ki.
Ha valaki tudja az okát, szivesen veszem.

Köszönettel:
donszabi
 

DeletedUser

Vendég
Szövetségi Fórumra irányuló kérdések átmozgatva. Tudunk a hibáról, egyelőre nem tudjuk mi okozza, de folyamatban van az ügy megoldása. Elnézésetek és szíves türelmeteket kérnénk.

Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi köszönjük a gyors reagálást...
persze, türelemmel leszünk :)
 

DeletedUser

Vendég
Csak szólok

A fórumok jól széjjel vannak rongálva

azonnal javícsák meg!!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent