Szövetségi fórum fejlesztés

  • Témaindító DeletedUser8984
  • Kezdés ideje

DeletedUser8984

Vendég
Összefoglaló
Szövetségi fórumon az általános a rejtett fórumfülek mellett előnyos volna egy, a kiválasztott játékosok számára használható fül.

Jelenlegi állapot
Szövetségi fórumon létrehozható lehetőségek rejtett, és nem rejtett.

Leírás
Leginkább a szövetségekbe beült ellenséges klánok számára, információkat kiszivárogtató kémek tevékenységének minimalizálása céljából van szükség rá.
Fent említett fórumon létrehozható két lehetőség mellé egy harmadikra lenne szükség, miszerint azt a vezető létrehozza, kezeli, szerkeszti, törli ugyanúgy, de csak az látj a csapatból, akit hozzárendel a vezetés. Ők a rejtett (vezetők számára látható) füleket továbbra sem látják, de az általános és a fülekhez hozzárendelteket igen. Ez érvényes kellene legyen konfoderációkra is. Továbbá valami módon látszódnia kellene kik látják azt a fülrészt!

Visszaélések megelőzése
Azt hiszem a visszaéléseket kiküszöböli, hogy vezető kezeli csak, így a 18+ tartalmak létrehozása nem megengedett, ha mégis, azt megtehetik most is, ha szeretnék!

Vázlatrajzok
Nem rajzoltam le, de az ilyen módon létrehozott füleknél adott a lehetőség a név hozzárendelésének beírásához, és kiegészíti a rendszer, mint ahogyan most is, ha bárhová nevet írunk. A rendszer figyelhetné azt is, hogy szövetségen kívüli tag hozzárendélését nem engedélyezi.

Érvelés

Úgy gondolom hátránya nincsen, de előnye, hogy szűri a kémeket valamennyire. Titkos támadásokhoz, a levelezés nem megfelelő ilyesmire.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 

DeletedUser

Vendég
Szia.
Ilyen már van.
A Rejtett fórumot is csak az látja akinek van hozzá jogosultsága.
Nem támogatom!
 

DeletedUser

Vendég
Azért ez a javaslat picit más mint a rejtett fórum. Valóban hasznos, praktikus volna, ha lehetne differenciáltan láthatóvá tenni néhány témát a fórumon. Valóban a kémek miatt van erre szükség. Akár egy-egy akció időtartalmára és ezalatt csak az akcióban résztvevők látnák az adott fórumszálat. E mellett természetesen megmaradna a vezetők számára létrehozott "láthatatlan" fórumszál is. Most vagy mindent látja valaki, vagy csak azokat amik senki elöl nem rejtettek. Ez pedig ha jól értem a javaslatot, akkor lehetővé tenné, hogy a vezetőit ne, de egyéb rejtett fórumszálakat láthassanak az arra jogosultságot kapók. Támogatom.
 

DeletedUser9344

Vendég
A kivitelezés más, de a lényege az, mint az én kb. egy hete benyújtott ötletemnek...

A kivitelezés nekem mindegy, de szükség van rá, hogy lehessen egy rejtett fórum, úgy, hogy az azt látók a vezetőihez ne férjenek hozzá...
Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
A kivitelezés más, de a lényege az, mint az én kb. egy hete benyújtott ötletemnek...

A kivitelezés nekem mindegy, de szükség van rá, hogy lehessen egy rejtett fórum, úgy, hogy az azt látók a vezetőihez ne férjenek hozzá...
Támogatom.
Adj azoknak jogot,akikben megbízol!Nem támogatom
 

DeletedUser8984

Vendég
Az mindegy, aki nem támogatja, mert a használata opcionális, tehát semmi hátránya nincsen. Mellesleg nem, a vezetőihez nem kap mindenki jogot, viszont, nevezzük úgymond eseti betekintési lehetőségnek. Egy-egy akcióért létrehozott fórumfül és csak az abban részt vevők látják, emellett a vezetőit pedig nem. Mi van, ha szándékosan jogot adsz hozzá a kémgyanús egyénnek és jelent? Nem jó, ha megfogják?
 

DeletedUser

Vendég
Igen talán segíthet a kémszűrésben, tehát támogatom! És mivel külön külön lehet gondolom hozzá rendelni játékosokat még sok lehetőséget rejt magában. :)
 

DeletedUser8984

Vendég
Pontosan így gondoltam, hogy külön hozzárendelhetők a játékosok.
 

DeletedUser9344

Vendég
Üdv philosorted!

Javaslom, a leírásba illeszd be gg senior kommentjét, tökéletesen írja le az ötlet lényegét.

Mellesleg az ötlet újabb lehetőséget nyitna meg, hiszen a nagyobb területen fekvő szövetségeknél minden tengernek szoktak niytni egy fórumfület. Ha név szerint adnának hozzá mindenkit, akkor nem lenne annyi fórumfül, ami a játékos számára érdektelen, hiszen csak a saját tengerének szóló fület látná.

Az ötletben rengeteg lehetőség rejlik, megvalósítása hatalmas újítás lenne. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Támogatom.

Bár hasonló már van, igaz most nekem is az a bajom, hogy látják a vezetői fórumot azok akiknek megadtam a rangot.
 

DeletedUser9344

Vendég
Üdv!

Csak jelezném, hogy a szerző feltüntetésével az ötletet kiírom az angol fórumra, onnan talán több esélye lesz a játékba kerülésre.

Remélem nem jelent problémát!
Üdv.
iamkplus
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom
Annyit javasolnék, hogy a vezetők nem, csak az alapítók kezdhetnek bármit ezzel a fórummal, adhatnak hozzá embereket.
 

DeletedUser9344

Vendég
Naa... Mégis csak vezetőkről van szó, azok közé megbízhatatlan ember biztosan nem kerül.
 

DeletedUser

Vendég
Ezzel vitáznék.
Nálunk az egyik kém egyszer vezető volt... :(
 
Fent