szövetség:jelenetkezés:kérdőív

DeletedUser8585

Vendég
LEÍRÁS
Bocsánat de én rögtön a közepébe kezdek!
Mint volt szövetségi vezető nekem kifejezettem elegem van abból hogy 100 pontos kis kezdő játékosok jelentkeznek az erős szövetsgbe amit először meglátnak a szigetükön ráadásul még arra sem veszik a fáradtságt,hogy elolvassák a szövetség profilját amin a jelentkezés feltételei vannak amiker később nem tartanak be és figyelmen kívül hagyják azt hogy a profilon azt kérjük hogy EGY RENDES JELNTKEZÉSI SZÖVEGET ÍRJON NE EGY 2 MONDATOS ÖSSZECSAPOTT SZÖVEGET ÉS NE A JÁTÉK ÁLTAL ELŐREÍRT SZÖVEGET!MAJD KÉSŐBB NEM TARTJA BE A SZABÁLYOKAT!
Tehát mikor a szövetségkeresőben jelentkeznek akkor AUTOMATIKUSAN kapniuk kelenne egy automatikus kérdőívet a szövetségtől! (levélben) a szövetség vezetője beállíthatja hogy a jelentkező tag számára automatikusan elküldendő kérdőív kérdéseit!

Kérdőív választható kérdései

1.Mióta játszol grepolist?

2.miért szereted a grepolist?

3.mennyit vagy fent grepolison?

4.szeretsz harcolni játékban?

5.melyik világokon vagy/voltál fönt?

6.Mi volt a legnagyobb eredményed a játékban?

7.Van harci tapasztalatod?

8. Van szövetségi tapasztalatod?

9. sokat harcoltál a játékban?

10.voltál már valaha szövetségben?

11.ha voltál már szövetségbe akkor melyikbe?

12. volt már valaha szövetséged?

13.Miért szeretnél csatlakozni a szövetségünkhöz?

14. honnan hallotál a szövetségünkről?

15. miért tetszik a mi szövetségünk jobban a többinél?

16. miért gondolod hogy alkalmas vagy arra hogy tag legyél?

17.félsz a városaid elvesztésétől?

18.Pár mondat MAGADRÓL:


INDOK

-A jelentkező tagok nem hagyják figyelmen kívül a szabályokat
-kiszűri a lusta játékosokat akik még írni is lusták
-erre muszály hogy válaszoljanak mert különben nem léphet be a szövetségbe!
-terhet vesz le az alapító válláról

NYILATKOZAT
az ötlet megfelel a kritériumoknak
az ötlet nem lett korábban beküldve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt jack.o!

Az ötletedet egyelőre nem minősítem, helyette adok neked 2 tanácsot:

Az első, hogy ha rendelkezel vezetői ranggal (és azt írtad igen) akkor a szövetségen belül a tulajdonság fülben meg tudod szabni, hány ponttól jelentkezhessenek a szövetségedbe.
A második tanácsom, hogy egy több fős (nagyobb szövetségeknél akár 5) toborzói csapatot kell létesítened.
Őket tengerekre osztanád (már ha több tengeren vagytok, de ezt feltételezem mert erős szövetséget említettél) és egy sablonlevelet postáznának szét a játékosoknak. Aki válaszol rá és kéri, hogy meghívjátok, akkor már kizárja azt, hogy csak védelemért jön (mert ti hívtátok meg), kizárja, hogy nem válaszol a levelekre, hogy nem olvassa a fórumot.


Az ötleted viszont nagyon megtetszett és én úgy gondolom, hogy megér egy Támogatást!

Annyiban én módosítanám, hogy:

-max.: 15 kérdés
-az alapító saját maga szerkesztheti meg a kérdéseket
-illetve ezt a rendszer adná ki egy ablakban, és a kérdések alján lenne egy szövegrész, ahol írnia kellene magáról.

Te mint vezető/alapító ezt egy levélben kapnád.
Elolvasod és ha megtetszett a játékos felveszed.


Vázlatok:

GR1.jpg
Gr2.jpg


Mit szólsz hozzá?

(még annyi, hogy mindenhova írni kell minimum 3 karaktert, aztán az ő baja ha nem tölti ki :D )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8585

Vendég
köszönöm:)
csak tudod én már sokszor jártam így és általában a pont nálam azért nem számít mert szeretnék még egy kezdőnek is segítséget és gyors fejlődést nyújtani de ez nem megy ha nem működik együtt
és hát egy gyenge kezdő szövetségnek ez mindenféleképpen előny:)
amúgy tetszik a vázlatrajz,és a nódosításaid is :)
 
Fent