Szövetség háború

DeletedUser9832

Vendég
Összefoglaló:
A szövetségek egymással háborúban állnak és kiesős alapon csatáznak.

Jelenlegi állapot:
Most egy ember megtámad egy embert, nyer vagy nem, maximum pontot, nyersanyagot, legrosszabb esetben tapasztalatot.

Leírás:
Lenne a szövetség profiljában egy kis ikon, a lobogó, konföderáció, egyebek közt. Ennek az lenne a lényege, hogy egy a ranglistán, magasabb helyet elfoglaló szövetségnek, hadüzenetet küldesz, és itt kezdődik meg a háború. Aki megnyer egy csatát egy játékos egy a másik szövetségből való játékos ellen, a vesztes játékos már nem harcolhat a háborúban (azaz, a háború ideje alatt az a játékos már nem támadhatja meg az ellenséges szövetség, egyetlen tagját sem, amíg tart az esemény).
SZIGORÚAN CSAK A 2000 PONT FELETTI JÁTÉKOSOK VEHETNEK RÉSZT A HÁBORÚBAN, AZ ALACSONYABB PONTÚ JÁTÉKOSOK VÉDÉSE VÉGETT!

Csak hasonló pontszámú játékosok támadhatják egymást
, így pl: egy 10.000 pontos város nem támadhat meg egy 5000, vagy 6000 pontosat....

Visszaélések megelőzése:
Visszaélési lehetőség nincs.

Vázlatrajzok:
Még nincs, de szerintem elképzelhető.

Érvelés:
Izgalmasabbá tenné a játékot, hosszú távon, és a magasabb pontszámú játékosok sem unatkoznának.

Nyilatkozat:
Megfelel a kritériumoknak?:Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve?:Igen/Nem(legalábbis én nem találtam ilyet...

thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Új játékelemeket szerintem nem terveznek betenni a fejlesztők, de legkevésbé egy olyat, ami támadhatatlanságot ad egy háború során.
Érdemes lenne az ötletet újragondolni és újra leírni. Az, hogy szövetség-szövetség a csoda mellett másért is küzdjön, nem csak területért, jó téma.
 
Fent