Színházi kultur pontok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ez nem hiba, amit bejelentek illetve inkább sérelmezek, de nem találtam megfelelő ablakot erre a problémára.

Na szóval...

Építettem egy színházat (nem kevés pénzből és építő anyagból), bátorkodtam rendezni egy színházi előadást (nem kevés pénzből és építő anyagból), türelmesen kivártam a 120 órát, hogy az események szépen medrükben haladva zajlodjanak.:rolleyes:

Ezt követően jött a keserű pirula, ennyi befektetés és idő ráfordítás követően 1 ponttal emelkedett a kultúrális szintem!!!!!!!:mad:

Ezt nagyon sérelmezem! Ha ezt valahol leírjátok, hogy ez ennyibe kerül és ilyen sokáig tart és nem kapsz érte semmit, akkor a fene se építette volna meg a színházat.

Azért azt súlyozni kellene, hogy ha valaki ennyit áldoz a kultúra érdekében!

így kb ennyi!

üdv: menr
 

DeletedUser

Vendég
Kultúrpontot minden lehetséges ünnepség után kapsz, és nem többet, mint 1. Az elején lassan fog menni, hogy kultúrszintet lépj, de minél több városod lesz, annál jobban gyorsul ez fel, akkor meg már kicsit sok lenne, ha valaki egy színházi játékért 2-3 kapna, mert ha ezt 15-20 városába rendezi meg, akkor hihetetlen gyorsan foglalhatna új várost(mást is lehet egyidősben rendezni egy városban). A játék lényege a városfoglalás, de ebbe némi gátat is bele kell építeni, ez pedig a Kultúrpont. Nem szeretnék a fejlesztők, és a játék mechanizmusa sem engedi meg azt egyelőre, hogy ilyen drasztikus mértékben nőjön a kultúrpont. Ez jövőben változhat, de az még odébb van.

Dragonrk
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent