Support csapat, mint játékos

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek! Az a kérdésem lenne a supporthoz,hogy ők játszhatnak-e a játékban és ha igen,miért? :D
 

DeletedUser690

Vendég
Szia Melchiades!
Én a magyaron nem játszok, csak a németen.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem tiszta és egyenes válasz,amit vártam. Szóval akkor?
 

Moira

Ex-CM
Sajnos ennél részletesebb választ nem nagyon tudunk adni, mert tilos azon a világon játszani, ahol valaki, mint support tevékenykedik. Ezt nem csak a visszaélések elkerülése végett tesszük, hanem, hogy még a gyanú árnyéka is elkerüljön minket.

Hydra tehát, ahogy írta, nem játszik a magyar világokban, sem az alphán, sem a bétán. Én sem játszhatom egyiken sem. Mindketten a német játékban játszunk ezért.

Remélem, ez megválaszolja a kérdésedet. Ha nem, kérlek pontosítsd a kérdést, mert akkor félreértettük.
 

DeletedUser

Vendég
érdekesség

Sajnos ennél részletesebb választ nem nagyon tudunk adni, mert tilos azon a világon játszani, ahol valaki, mint support tevékenykedik. Ezt nem csak a visszaélések elkerülése végett tesszük, hanem, hogy még a gyanú árnyéka is elkerüljön minket.

Hydra tehát, ahogy írta, nem játszik a magyar világokban, sem az alphán, sem a bétán. Én sem játszhatom egyiken sem. Mindketten a német játékban játszunk ezért.

Remélem, ez megválaszolja a kérdésedet. Ha nem, kérlek pontosítsd a kérdést, mert akkor félreértettük.

Moira! Egyszer a te neveden megjelent egy falu a 65ös tengeren és hirtelen az első helyre ugrott (megelőzve engem). Aztán másnapra ez a falu eltűnt.
Írtam is neked akkor, amire nem válaszoltál. Mire kellet az a falu arra az egy napra?
 

Moira

Ex-CM
Írtam is neked akkor, amire nem válaszoltál. Mire kellet az a falu arra az egy napra?

Bár most válaszolok, remélem megértitek, hogy nem tudunk ilyen jellegű válaszokat adni.
A meghívásos aranyszerzéssel kapcsolatban voltak problémák, amelyeket ki kellett tesztelnem. Ehhez az kellett, hogy 1000 pont fölött legyenek az érintett városok. A problémát már orvosolták.

Moira a support nevem. Sohasem fogunk senkit sem magán levélben megkeresni. Vannak városok, akik olyan neveket viselnek, mint az adminok, anélkül, hogy adminok lennének. Le lehetne őket tiltani, de amíg nem állítják magukról azt, hogy adminok, nem fogom megtenni, mert az érintett nevek a görög mitológia integráns részei. Nem lenne fair, hogyha letiltanám másokat ezektól a neveknek a használatától, csak azért mert egy support úgy dönt, neki az a név kell.

Még egyszer mindenki figyelmét felhívom, a support MINDIG az ügyfélszolgálati rendszeren keresztül veszi fel a játékban a kapcsolatot. A fórumon pedig az alapján lehet látni, hogy ki admin vagy moderátor, hogy a neve alatt az megjelenik.
 
Fent