Stat-ok

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Volna egy olyan kérdésem, hogy vakban vagyok, nem tudok ránézni a játékra ugye (logikus).
Viszont meg szeretném nézni mind a szövetségen belüli stat-ot, mind a szövetségek stat-ját, hogy lássam, hol állunk.
Normál körülmények közt még ez is menne, de mivel nem rég lett újra telepítve az egész rendszer, így nincs mit előhívnom a kedvencek menüpontból.
Igazság szerint nem is igazán kérdés, hanem jobb szeretném ezt kérésnek tálalni felétek, mert most az első dolgotok úgy is az lenne, hogy be tegyetek nekem egy linket, amivel kisebb keresgélések során eljutok a célomhoz.
Viszont nem ezt szeretném, hanem hogy mindenki számára elég egyszerűen megtalálható legyen ugyanez a lehetőség.
A fórum legkülsőbb felületére is kitehetnétek egy linket, mert elég sok ember járna szerintem fel csak azért, hogy éljen ezzel a lehetőséggel.
Vele párhuzamosan jellemző lehet ugyanaz a politika, mint a boltokban.
A legkeresettebb dolgokat viszonylagosan középre helyezik a vásárlói területen belül, hogy mire odaér a vásárló, addigra ez is nagyon, meg az is nagyon, és a következő még jobban megtetszen neki, és jusson eszébe, hogy bizony ezt meg kellene vásárolni.
Szerintem működne ez itt is.
Segítségeteket előre is köszönöm!
S bár úgy is jelezve lesz a nevem valahol, de az illem szerint
Üdv: Joeki

Ui: Hogy lehet használni fórumon belül a BB-kódot?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8143

Vendég
Kezdjük a BBkóddal. A fórum tetején van egy olyan link, hogy Kezelőpult. Ott a baloldali menüben a My Account alatt kattints a Beállítások módosítása fülre. Ott tudod a szövegszerkesztőt váltogatni.
Ami a külső oldalakat illeti: A Support korábban kijelentette már, hogy azok nem az InnoGames által fejlesztett oldalak, és így támogatást sem kapnak. Ezért ne nagyon reménykedj, hogy a főoldalon lesz rámutató link.
Egyébként stat oldal: http://hu.grepostats.com
 
Fent