speed

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Összefoglaló
Ez egy olyan világ lenne ami a Klánháborúban is jelen van gyorsított szerver.

Jelenlegi állapot
Nincs a játékban

Leírás
Én arra gondoltam, hogy a Klánháborúban is van ilyen fajta világ és nagyon sok embert vonz maga köré.Ha itt is be lenne szerelve szerintem sok embert tenne boldogabbá.Itt lehetne [példa] 100 arany a jutalom , és lehetnének különböző stílusok pl.: - legtöbb pontal rendelkező kap 100 aranyat a 2. 50 a 3.25 -t... vagy pl.: a legtöbb várost meghódító ember kap 50 aranyat így ilyesmire gondoltam Lehetne napi 1-2

Röviden pl. : 1 másodperc alatt kész egy katona , Támadások felgyorsítva :D stb..

Visszaélések megelőzése
Szerintem ezzel a világ típussal nem lehetne viszza élni

Vázlatrajzok
Én arra gondoltam hogy mikor be szeretnénk lépni akkor ott a más szervereknél legyen egy olyan hogy SPEED vagy valami hasonló

Érvelés
Szerintem rengeteg embernek tetszene , sokan játszanának rajta ,meg remek szórakozás

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy alapjaban veve jo otlet!

Ilyen volt a grepolison is taval karacsonykor,volt egy haromszazas,meg egy otvenes vilag is,a ket unnep kozott

Az egyik egy,a masik ket napig volt!

Most is remenykedtunk,hogy lesz,de..... ;-)
 

DeletedUser

Vendég
En ehhez igazitottam a karacsonyomat,remenykedve,hogy ez lesz!

De sajnos nem volt:'(

De ennek az ara kettoszaznegaven arany volt meg amikor volt!

De mindenki orulne ennek Xd
 

DeletedUser

Vendég
:)

Amint látom örülnek az ötletemnek , remélem meg valósítják :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg fogják valósítani.

Aranyért kell regisztrálni majd valószínűleg, ahogy említette Crazy Warrior a tavalyit. Már nem emlékszem mit írtak, milyen jutalmat kap a győztes, de szerintem ha arany is lesz, akkor nagyobb mennyiség (mondjuk 2000)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel az ilyen specko karacsonyi,szilveszteri volt,ott kinektet,meg laptopot lehetett nyerni tudtommal!

De h itt mi lenne!?
 

DeletedUser

Vendég
Én nem ilyenre gondoltam per pillanat hanem limitált taglétszámmal pl 100 150 :D
Arannyat nem áldoznak majd arra hogy 2 órát speed ezhessenek szerintem :S

Én nem tenném :S
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent