Sigma

DeletedUser

Vendég
De ha nem illik egymás mellé a 2 mondat,akkor ,hogy írjam?
 

DeletedUser9415

Vendég
Beirod a mondatot, nyomsz egy vagy két enter-t és már meg is oldottad a problémát :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Vagy így:


___________________________________________________________________________


Most a másik mondat.
 

Moira

Ex-CM
Annyit mindenképpen szeretnék hozzáfűzni, mert felmerült és nem teljesen jogosan:
nem indul több hősi világ, sem 1-es, sem 2-es sebességű. Sehol. Még azokban az országokban sem, ahol egyáltalán nincs hősi világ. A mostaniak sorsáról később fog döntés születni, mivel elsődleges fókusz a felhasználó felület hibáinak javításán és a hősök mihamarabbi bevezetésén, valamint a csodák újragondolásán van. Sajnálom. Amint pontos részleteket tudok, azonnal ki fogom hírdetni.
 

DeletedUser

Vendég
Én ellene vagyok a régi foglalási rendnek, de az lesz akkor ezek szerint. Viszont kérdezném, hogy ez a 400 fős szövetségi létszám milyen megfontolásból jött? És ezt a kommentek alapján a játékosok legalább 90%-a ellenzi, ezt meg kéne fontolni. Szerintem ez a legnagyobb probléma. Ez komoly mellényúlásnak tűnik nekem.
 

DeletedUser

Vendég
Visszaolvastam a magyarázatot, de továbbra se értek vele egyet. Hiába játszik jól egy szövi, ha nem hajlandó a végén összeolvadni még néhány szövinek, akkor esélye sincs felhúzni a csodákat. 4-5 "legós" szövi összeolvadhat a végén és simán behúzzák a szervert. De tudomásul vettem, nem írok többet.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem szemelyessen nagyon nem jon be a regi foglalasi rend, foleg mivel csak 6 ora az ejszakai bonusz ez nagyon keves, peldaul ha valaki iskolas es videkre utazik minden nap a suliba mint ahogy en voltam mikor kozepiskolabba jartam reggel 6 kor keltem hogy 7 ott legyek idoben, nem az jarna az eszemben hogy fonezzek a grepora hogy mi a helyzet hanem keszulodnek a suliba, es mire visszaernek mar nem is volna varosom, ugyanigy jarhat barki ha munkaba keszul reggel. Na meg a 400 fos szovetseg kicsit tulzas, mongyuk untig eleg volna a 200 tag.
 

Allora

New Member
1 kezemen megtudom számolni,hogy ki az aki jelezte,hogy örülne,hogy így indul.
Mindenki gyorsat várt,igen ez meglett,és ezt köszönjük.
De ha már gyors,akkor miért régi foglalási rendű?
Mert abba van Morál??

:) Megnyugtatásul: én viszont - ha pl. Siva lennék - akkor több kezemen sem tudnám megszámolni azokat, akik kifejezetten örültek annak, hogy egy gyorsabb és régi (mondanám: klasszikus) foglalási renddel rendelkező világ indul. A taglétszám magas limitje miért akadályozna meg bárkit is abban, hogy 10-20-50-100 fővel megelégedve "átvegye a tengerek feletti uralmat"? Nem kötelező 400 tagot összeszedni... a morállal meg végképp nem értem mi a gondotok... talán azzal nehezebb játszanotok? Nem szép dolog a "kicsiket" piszkálni:p Mindezeken túl: amikor indult a Pí, én nem emlékszem, hogy ennyien nehezményezték volna azt, hogy az meg "miért új foglalási renddel indul??". Ott volt a lehetőség, ki kellett volna használni - egészen sokáig nyitva volt az a világ a regisztrálásra... vagy esetleg túl gyors volt?
 

DeletedUser9302

Vendég
A morál engem nem érdekel, (gondolom a farmolás ellen van, de az lehet valami más) de a régi rendet gyűlölöm.
Az újnak sokkal jobb lendülete van, azt úgy élvezetes csinálni :D

:thisisgrepo:
 

DeletedUser

Vendég
Aki új,gyors világot szeretne majd,az egy igennel szavazhat az Aláírás gyűjtésben
 
Fent