Sarc/kifosztás visszavobása

DeletedUser

Vendég
Üdv !

Ötletem, hogy a sarcot, kifosztást, vissza lehessen vonni.

Azzal pedig ne tessék kötekedni, hogy mi van, ha elköltötte a nyersanyagot, stb., arra vannak a fejlesztők, hogy ezt megírják, stb.

Az ötlet előbb már be lett küldve!
 

DeletedUser

Vendég
És mivel járna a visszavonás? Bocsánatot kérsz a falusiaktól?
 

DeletedUser

Vendég
Gondolkodj egy kicsit ! Muszáj nekem gyűjteni a példákat ?
 

DeletedUser8461

Vendég
Az egyik játék designer mondta nekem, hogy már vannak ötletek a gépi falvak átalakítására, de pontos változtatás még nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Na végre megszólaltál Mester.
Oké, türelem-tabletta felírva!
 

DeletedUser

Vendég
Hát nekem ez az ötlet azt sugallja hogy sarcolok/fosztok, aztán mint az elküldött sereget egyszerűen visszavonom....
ennek én nem látom értelmét... és a hasznát sem.
 

DeletedUser

Vendég
Vissza lehet vonni a sarcot ?
Nem. De visszaszolgáltathatod. Bedobod a faluba, mondjuk bővítésnek hívják. Ha annyira nem kell az a nyersi, akkor ne hozd el, vagy küld el találomra valakinek csak úgy. Ez a lehessen visszavonni indok nélkül elég gyenge...
 

DeletedUser

Vendég
Figyelj. 1000 ok lehet arra hogy visszavond. Kicsinyes okok, de mégis használnák ezt az opciót.
Ahogy barátom szokta mondani: Törd egy kicsit azt a picike fejeskédet :D
 

DeletedUser

Vendég
Én egy okot tudnék mindössze... ha elnézed a hangulatot és fellázad a falu, ha visszatennéd akkor a lázadás elmúlna...
De úgy gondolom, ezzel az opcióval a játékot szegényebbé tenné.

Egyéb értelmes magyarázatot nem tudok...
Max ha betellik a raktár.. de hát ez meg milyen már?!

Még ha olyan opciót mondtál volna, hogy a lázadást nyersanyaggal is el lehetne folytani azt mondom az még jó is mert mindenki megvehető egy ilyen ügyben :D
De ez is egy sarcolás TÖBBSZÖRÖS VISSZAFIZETÉSE esetén lenne némi értelme.... amivel megőrizheted a seregeid de a lázadást is elfolythatod. És mégis szankcionálva voltál mert telhetetlen vagy :D
 

DeletedUser

Vendég
Akiket. mondta:
Figyelj. 1000 ok lehet arra hogy visszavond. Kicsinyes okok, de mégis használnák ezt az opciót.

Fájdalom, nem erre gondoltam.
-5 órás 5%-os elégedettségrontó varázslat van. Ennek kiegyensúlyozására használják a kényszerített hűséget. Ha elfelejtem felrakni a kény.hűs.-et, akkor végigvárhatom az 5 órát, amíg fellázad a falu.
-Jön a gyarmi, le van baglyozva, és pont nem jön ki a védelem. A kikötőben áll a kalmár. Sarcoltál 8 órára ezelőtt 5 perccel. Amikor erre rájössz , visszavonod a sacolást, és helyette kifosztasz...
 

DeletedUser8461

Vendég
Az egyik játék designer mondta nekem, hogy már vannak ötletek a gépi falvak átalakítására, de pontos változtatás még nincs.

Na végre megszólaltál Mester.
Oké, türelem-tabletta felírva!

:D Ez csak az én hozzászólásom, semmi több.

Az okokra visszatérve én azért vetettem fel az ötletet még régebben, mert véletlnenül rámentem a 8 órás sarcra, és ha valaki napi 18 órát fent van, annak kicsit nagy kiesés. És ezt a véleményt tartom még mindig, jó lenne ezt a játékban látni.

Én így képzeltem el;

http://forum.us.grepolis.com/showthread.php?589-Idea-Farming-villages
 

DeletedUser

Vendég
Ezek szerint ez csak prémium szolgáltatás lenne. +1 ok.
Am, ha lenne like, dobnák egyet a profilodra, a játékban, mert nagyon tetszik !
"MOND Utánam: NEM!"
 

DeletedUser8461

Vendég
Senki sem mondta, hogy prémium szolgáltatás lenne. A fejlesztők nem terveznek új prémium funkciót, mert a hősökben most úgyis sok lesz. Majd 2 hét múlva meglátjátok ;)

Mellesleg köszönöm, és komolyan gondolom, hogy annak úgy kell lennie, amit a profilomon leírtam.
 

DeletedUser

Vendég
Én abban az előnyben vagyok, hogy a környezetem is "NEM"-et mond :)
 
Fent