SÜRGŐS: Újrakezdés

DeletedUser

Vendég
Hali! Tegnap kezdtem az új világon újra, megbeszéltük a barátaimmal, hogy elkezdjük eggyüt egy szigeten vagy szomszédos szigeteken.
Meghívtam őket a mellém közel lévő falukba, de még nem volt idejük elfogadni a meghívást, és megelzőte más őket. Közel sehol nincs hely nekik... Viszont újrakezdeni se tudom, csak ha lejár a védelmi idő, az meg egy hét, de 1 hét múlva elégé le leszünk maradva. Szóval, nem lehet valahol Off-olni ezt a védelmet és újra kezdeni? Vagy, ha írok a support-ra akkor nekem lehet, hogy külön segítenétek? Vagy töröljem a fiókom ( mert nincs rajta csak ez az 1 falu) és kezdjek újat?
Mit mondtok?
 

DeletedUser8286

Vendég
Alapítóként tudsz szövetségi meghívót generálni amivel a társaid a közeledben kezdenek. Ha a szigeteden nincs hely, akkor a szomszédos szigeteken. Persze ezzel is sietni kell, mert gyorsan telítődik a szerver, vagy a törlés, újrakezdés
 

DeletedUser

Vendég
Alapítóként tudsz szövetségi meghívót generálni amivel a társaid a közeledben kezdenek. Ha a szigeteden nincs hely, akkor a szomszédos szigeteken. Persze ezzel is sietni kell, mert gyorsan telítődik a szerver, vagy a törlés, újrakezdés

oké, és más lehetőség nincs?
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem hogy van rá más lehetőség,nekem is ez a problémám.
 

DeletedUser8286

Vendég
2-s egységsebességű a szerver, így a távolságok nem áthidalhatatlanok, és így talán izgalmasabb is a játék
 
Fent