Reklám a játékban

DeletedUser

Vendég
Szabályba ütközik bizonyos, a grepolistól független termékek, illetve szolgáltatások hirdetése a játékon belül (profilban, fórumon, levélben)?
 

DeletedUser

Vendég
Igen az, és elég szigorúan büntetjük, aki mégis így tesz.
 

DeletedUser

Vendég
Mielőtt még feltettem volna a kérdést átolvastam, de nem akatam úgy feljelenteni játékost, hogy nem bizonyosodtam meg az erre vonatkozó szabályról 200%-osan.
 

DeletedUser

Vendég
A szabályzatban le van írva feketén fehéren... no mindegy. :) Inkább dupla biztonság, mint ész nélküli jelentgetés, az is igaz. :)
 

DeletedUser

Vendég
Inkább kérdezzen az ember, ha valamiben nem biztos, minthogy olyat tegyen, amivel árthat. Az ilyen kommenteket kérlek bízd rám a jövőben.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Kérdésem lenne nekem is a reklámmal kapcsolatban.
Saját honlap linkjét is tilos kitenni profilba pl., ami egy bemutató saját készítésű rajzokról, festményekről, társasjátékokról, díszdobozokról, és más sokféle dologról? Adott esetben vásárolni is lehet konkrét tárgyat, de megrendelni is pl. egy fa italtartót, stb...
Kizárólag saját, házi készítésű kreatív dolgok és megoldások bemutatásáról szól.

Egyelőre nem áll fenn ilyen helyzet, mert még honlap sincs, de tervbe van véve :) Csak hogy tudjam, ilyen jellegű linket ki lehet-e tenni személyes profilra esetleg?

Köszönöm a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetséges ilyen linket sem megadni, mert ez reklámnak minősül. A saját oldaladat népszerűsíted, tehát azzal a céllal teszed ki, hogy oda látogatókat vonz. Ilyen linkek megadása nem megengedett a játék felületére elhelyezni.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném jelezni hogy a Mű világban yuuinvinih nevű játékos állandóan reklám levelekkel bombáz van hogy napjában többször is!!!
Több hasonlóan értelmetlen nevű játékostól is megkapom ugyanazt a levelet.Kicsit idegesítő hisz nem azért vagyok ott.:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Két dolgot tehetsz:
Jelented az üzeneteket a jelentés gombbal. (boríték piros felkiáltójellel gomb)
Letiltod az illetőket (áthúzott boríték gomb)

Javaslom mindkettő használatát.
 

DeletedUser

Vendég
Igazából azt a személyt, aki mostanában reklámoz, nem teljesen értem, mert azzal kezdődik, hogy letiltásra kerül az URL-je, tehát onnantól kezdve feleslegesen csinálja. Minden reklámozóval szemben eljárunk, szerencsére már hatékony eszközeink vannak rá, így nem sok mindenkihez jut el a levél.
 
Fent