Rangok

  • Témaindító DeletedUser1598
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Felfüggesztődött a téma? :) Sok dolgotok volt az új szerver indulásával? :) Ha javasolhatnék egy kis kikapcsolódást: vidd keresztül az ötletedet a rangok tekintetében a fórumon, Dragonrk :) Piszkosul kíváncsi vagyok még mindig :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez most halasztódik, amíg normalizálódik a helyzet, jelenleg nem sok időm jut rá.
 

DeletedUser1598

Vendég
Nem csak te vagy egyedül a moderátor.... Ha jól nézem, van más is. Ők nem csinálnak semmit????
 

DeletedUser

Vendég
Fórumot Moira és én csináljuk, más még nincs rá. Fórum kicsit más, mint a játék.
 

DeletedUser

Vendég
Nem véletlenül szeretném ezeket a rangokat^^ Most is rengeteget segítetek.
 

DeletedUser1598

Vendég
Ketten árválkodtok moirával. Gondolom jól jönne pár segítő kéz:) A múltkor toboroztatok is, de ha jól láttam, csak egy ember jelentkezett...
 

DeletedUser1598

Vendég
Ja, ehhez kapcsolódóan egy kérdés: MI AZ A SUPER MODERATOR? Mert van ilyen is... Az a neve, hogy Szkülla...
 

DeletedUser

Vendég
Super moderator a többi moderátort is tudja felügyelni.
 

DeletedUser1598

Vendég
Aha...:D értem én:D csak fel nem foghatom.... Gondolom a felügyelés itt azt jelenti, hogy a moderátorokat tudja moderálni. Ugyé jól értelmezem a kifejezést?
 

DeletedUser

Vendég
valakinek a szuper moderátort is moderálnia kell... Erre való a hiper modáror, aki pedig őt moderálja: über-hiper-szuper moderátor :)
 

DeletedUser

Vendég
De tudják egymás moderálni, sőt admint is tudom moderálni, de bizonyos részeket csak Super Moderátor tud elérni.
 

DeletedUser

Vendég
olyan részekhez is hozzáférhet, amihez az admin nem ???!! ezt nem tartom elképzelhetőnek
 

DeletedUser

Vendég
Olyan részekhe,z amihez a moderátorok nem. Nem tudom itt hogy működik, de egy másik helyen a következőképpen néz ki:

Community Manager - a játék üzemeltetőjének embere, általában nem tud az adott nyelven. Csak a GA-kal, SGM-ekkel kommunikál angolul vagy németül. Fizetett alkalmazott.
GA - játék admin, ő felel általában mindenért, az SGM-ek főnöke, ingyen, bérmentve végzi a munkáját szabadidejében, ahogy a többi alatta dolgozó is. Banolhat a játékból.
SGM - super gamemaster, a gm-ek főnökének tekinthető. Banolhat a játékból.
GM - gamemaster, általános felügyelők, egyszerre egy szerveren, ellenben az SGM-mel és GA-val, akik több szerveren is elérhetőek sokszor. Csak megfigyelnek, jelentenek, betartatnak, chatbanon kívül nem büntethetnek.
TGM - Trial gamemaster, tanuló gm.

BA - board admin, azaz fórum admin, a super moderátorok főnöke. Fórumról banolhat.
SMod - super moderator, a moderátorok felettese, fórumról banolhat.
Mod - moderátor, a usereket figyelmezteti, illetve ban-kérelmet nyújthat be, amit majd egy smod vagy a ba vizsgál ki.

A panasztételi mód is ugyanaz, visszafelé. Itt kicsit más a helyzet, de talán érthető a példából, más más jogaik vannak, és más a dolguk is.
 

DeletedUser1598

Vendég
Csúcs. Következő alakalommal a tengerészeti rangokat beszéljük meg:rolleyes:
 

DeletedUser1598

Vendég
Matrózok(Tisztesek)
Altisztek (Tiszthelyettesek)
Tisztek
Korvetthadnagy (Hadnagy)
Fregatthadnagy (Főhadnagy)
Sorhajóhadnagy (Százados)
Főtisztek
Korvettkapitány (Őrnagy)
Fregattkapitány (Alezredes)
(Sorhajó)Kapitány (Ezredes)
Tengernagyok
Flotillatengernagy (Dandártábornok)
Ellentengernagy (Vezérőrnagy)
Altengernagy (Altábornagy)
Tengernagy (Vezérezredes)
 
Fent