Rangok

  • Témaindító DeletedUser1598
  • Kezdés ideje

DeletedUser1598

Vendég
A jatek foruman lehetne uj "rangokat" adni, nem csak a Junior Member, Member, Senior Member rangokat. Lehetne valmi otletesebb rangokat is beletenni...
 

DeletedUser

Vendég
Nincs annyira baj a mostani rangokkal, én is member vagyok. :) Kitalálunk valamit.(van ötletem)

Dragonrk
 

DeletedUser1598

Vendég
igen, o mar regota az.... es idegesit az is hogy nincs ekezetem, de azt mar nekem kene megoldani... lattamolzan rangokat mas jatekban, sajat, szovetsegek altal csinalt forumon, hogy szofoso, kozveszelyes szoellenseg, meg ugyanez 2 db "G" vel a vegen... satobbi...
 

DeletedUser

Vendég
Némelyeknek kiosztanám a "Verbálterrorista" címet is :)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem nincs szükség új rangokra, a mostaniak is feleslegesek
 

DeletedUser1598

Vendég
Csak egy tipp: a legtöbbet hozzászóló fórumozó kaphat valamilyen egyedi rangot...
 

DeletedUser

Vendég
Nem aszerint fog menni, hogy ki mennyi postot írt, hanem a tartalmuk lesz értékelve. ;)
 

DeletedUser1598

Vendég
Az menő...:D:D:D:D Minél hosszabbat értékelik, vagy, hogy mennyire profi az írás?
 

DeletedUser

Vendég
Segítőkészség. Nem a közösségi fórumban lévő spamolás lesz értékelve. :) Ki, hogyan, miként, és hogy jól segítette a másoknak, milyen ötletei vannak, ennek kidolgozottsága, stb. De majd ha meglesznek az alapok, akkor beszélek róla.
 

DeletedUser

Vendég
értékelni lehet majd az egyes hozzászólásokat, hogy mennyire találom hasznosnak?

Én lusta vagyok az ilyen értékelésekhez....
 

DeletedUser

Vendég
Minden nap az összes hozzászólás átnézem, már megvannak az első nevek. :) (de mint már írtam, először legyenek meg az alapok, addig többet nem mondok)
 
Fent