Ragadós?

DeletedUser

Vendég
Most már a KH után ez is akadozik? Szörnyű lassú és többször újra kell indítani, hogy valami egyáltalán történjen.
 

DeletedUser5417

Vendég
Hiba

Lassú mert más grafikával működik... de hogy én nem tudok belépni semmilyen böngészővel az már egy kicsit túlzás... Szerverhiba lenne vagy mi a baj? Hogy az operával nem megy aláírom(napközben még tudtam játszani) próbáltam a google chrome-val, na ezzel nagy kínkeservesen beléptem, de a 3. lap váltásakor valami "internal errort" vagy mit írt ki. Mozilla böngésző be sem tölti, csak gondolkodik. Most akkor mi van? Ha szerverhiba van, legalább egy értesítő emailt küldhetnétek.....:confused::confused::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg ideje lenne már összekapniuk magukat... Ez így nem kóser...
 

DeletedUser5417

Vendég
Te be tudsz lépni a játékba? Mert én semelyik böngészővel nem tudok... :S
 

DeletedUser

Vendég
Nekem is sikerült chrome-al belépni, de bent ez a kép fogadott :eek:
v_ros_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser5417

Vendég
Az de komoly! Akkor szerverhiba van... Kérdés mikorra javul meg? Nekem támadások vannak 2 világban, egyikben én vagyok a támadó, másikban a támadott... ****a.
 

DeletedUser

Vendég
Legközelebb időben gondolkozz, mikor támadsz :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5417

Vendég
Időben is gondolkodtam mert a támadások délután kezdődtek, és a franc se gondolt arra hogy most estére beszarik az egész.... szal...
 

DeletedUser

Vendég
Elég késő van. Szerintem már csak holnap reggelre áll helyre(legalábbis remélem akkora megcsinálják)
 

DeletedUser5417

Vendég
de akkor miért van az h a chromeval be tudok lépni éppenhogy? magas ez nekem mint lónak az abc...
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom. De azzal sem működik, szóval mindegy.. Én inkább bevágom a szunyát. Sziasztok!
 

DeletedUser

Vendég


Nekem is függőkertem van néha az Olümposz közelében.

ZNsw.png

Nos...ilyenkor időzíts a gyarmival egy időben védelemmel,vagy utána támadással....nem is mondok semmit. Azon kívűl a szerver nem bírja a nagy csapatmozgásokat feldolgozni.Amúgy ez a 2.6-os verzió,de örülök nem csak nekem jut ilyesmi. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen,Achillesen élvezhetem ezt 60-100 támadás között,de miután lezajlottak a támadások is 5 percig azt látom villognak a kardok,véresre fejelhetem a falat vagy falasra a vérem mire meg tudom bejutott-e a gyarmatosító hajó. Látom változtak a bejelentési okosságok de nekem már nincs kedvem ahhoz sablon szerint mondjam el mi a baj....mert sorolhatnám. A hozzászólásokból látni,a bejelentésekből látni valami nem jó....valamit csinálni kéne. Az egy dolog nem 100%-ig a tudásomra van bízva a játék,mert van időzítés meg dobál a szerver,azt meg értem...sőt,arra már dolgoztam ki megoldást...de hogy közben ilyen dolgok is bezavarnak,az gáz. Szerencsére nem vesztettem várost mióta ez így megy(-3 gyarmi,de az utolsónál merült fel nagyon ez a gond,tényleg percekig azt sem tudtam mi van,ilyen fél percenként eltűnt 4-5 kard a 60-ból,miután már lezajlott az egész,már a bejövő védelmek jöttek rég mire meg tudtam nem jutottak be),de ha emiatt veszítenék elég kellemetlen lenne. És sajnos nem csak nálam van így egyébként,a szövetség több tagja is panaszkodik erre. Lefagynak a gépek mikor beérnek a támadások,stb.stb...azt nem tudom az ellen ilyenkor mit lát,de még tőlük sem tudom megkérdezni bejutottak-e mert semmi nem elérhető ilyenkor míg észhez nem tér a rendszer. A telefonszámuk nem hiszem megadják. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8281

Vendég
Látod ez tényleg komoly probléma! Mi a mű serveren "élvezhettük" ezt több alkalommal is, jellemzően csodatámadások alkalmával. Volt, hogy 7-800 támadásunk csapódott egy időben, és a rendszer megadta magát. A jelentéseket 10-15 perccel később kaptuk meg, az eredeti érkezéshez képest szanaszét dobálta a csapatokat, felcserélet a jelzős és szárazföldi csapatok beérkezését is. Akit támadtunk az több mint egy órán át be sem tudodtt lépni. Még meg is értem, hogy minden programba van hiba. DE! Ezt jeleztük amikor előfordult, a válasz az volt, hogy vizsgálják és továbbitják a fejlesztőkenk. Nos 2 hét múlva ugyanez megismétlődött és még 6-7 alkalommal a későbbiekben a server során. Ez irreálissá tette egy kicsit a játékot. Egyetértek veled abban, hogy rendkivűl bosszantó, ha valaki mindent megtesz a siker érdekében, többen is napokig terveznek egy akciót, rengetegen időzitenek, aztán egy ilyen ismétlődő serverhiba keresztülhúzza a számitásaikat. Mondom ami ebben a legnegativabb számomra, hogy mind a mai napig nem történt meg ennek a javitása. Egyszerűen a grepó nem tud kezelni több száz egyszerre beérkező támadást és ilyenkor jönnek ezek a problémák elő.
 

DeletedUser

Vendég
Ez így van sajnos. Nem mellesleg minden megoldást körbe jártam amit javasoltak...különböző böngészők,gyorsítótár ürítés,új java alkalmazás,stb...a szolgáltatóssal nem tudok mit kezdeni,kipróbáltam a vodánál,de furán néztek mikor mondtam állítsák a netem a grepolishoz. :) :D

Az ellent is sajnálom aki ezt megszervezi,a hétvégéjük rááldozzák,egy napot itt ülnek időben induljanak a támadások...és ilyen közbe szól. Ezzel amúgy véget is ért a sajnálat,mert többször is látták így nem jó,de mégis hordában próbálnak sikereket elérni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent